15
new stories - click to show

Ford Holden

Related to

Mindhunter 2: O čem vrazi sní

2.September » Deník N
Takřka po dvou letech premiéruje režisér David Fincher novou sezonu výjimečného kriminalistického seriálu Mindhunter. Jde o excelentní, studivou podívanou do duší zvrácených vrahů, i těch, kteří se je snaží vypátrat.

Mindhunter: Sérioví vrazi jako celebrity a omezené síly agentů

26.August » A2larm
Po druhé sezóně seriálu Mindhunter je definitivně zřejmé, že David Fincher a Joe Penhall vytvořili pro Netflix komplexní kroniku americké obsese sériovými vrahy.

Trailer: Seriál Mindhunter slibuje děsivé Atlantské vraždy a nečekané napojení na Tarantina

31.July » Kinobox.cz
Seriál Mindhunter z produkce Netflixu sice nabízí sériové vrahy a tuhou atmosféru, jeho první sezóna se nicméně věnovala hlavně lidem, kteří se snaží profiloval případné maniaky. Blížící se druhá série už bude podle všeho klasičtější.

Mindhunter: Mindhunter bude pokračovat v srpnu

17.July » Edna.cz
Po téměř dvouleté pauze se v srpnu na obrazovky vrátí detektivní duo Holden Ford a Bill Tench a jejich hon na sériové vrahy. Tentokrát se agenti zaměří na nechvalně proslulé vraždy dětí v americké Atlantě. Premiéru druhé řady Mindhunter chystá Net...
SARS-CoV-2 - Nový koronavirus způsobující onemocnění COVID-19

Tato informační stránka o Ford Holden zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ford Holden" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes