15
new stories - click to show

Karolína Holubová

Related to

RECENZE: Revizor je komedie, ale takovou vehemenci nepotřebuje

29.August » iDNES.cz
Splnění snu bylo jednou z motivací pražského divadla Studio DVA, aby do svého repertoáru zařadilo klasiku, tedy Gogolova Revizora. Dotyčné přání totiž projevily dvě výrazné tváře zdejší scény, Bohumil Klepl a Eva Holubová.

Jestli jsem nervózní? Nevím! Už ne a ještě ne. Eva Holubová se představí jako herečka i režisérka

18.August » Super.cz
Zkoušet začínali ještě v rouškách, teď je hotovo. Evu Holubovou (61) čeká premiéra Revizora Nikolaje Vasiljeviče Gogola, kterou v divadle Studio DVA nazkoušela nejen z pozice herečky. Jde o její režijní debut.

Křížové výpravy J. P. Kříže (No. 13)

28.March » Divadelní noviny
Od čtenáře -- Druhý počin ČT Art v čase začínajících ponorkových nemocí v éře koronaviru byl hodně odvážný i ambiciózně troufalý aneb Z pakárny rovnou do velkosvěta TýTý.

Dcera Evy Holubové se ukázala před kamerou: Fotografka Karolína s přítelem natáčela klip pro známou kapelu

14.October » Super.cz
Dceru herečky Evy Holubové (60) známe zejména jako fotografku. Eva o Karolíně velmi ráda mluví, ostatně i o jejím příteli, slovenském herci Matěji Paprčiakovi. Karolína ostatně maminku často také fotí, mj. je autorkou jejích snímků stylizovaných d...
Eva Holubová - Česká herečka

Tato informační stránka o Karolína Holubová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Karolína Holubová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes