15
new stories - click to show

Markéta Hrbková

Related to

Retro: Zjistili jsme velmi znepokojivé informace o Pirátech a Ivanu Bartošovi. Jde z toho skutečně strach. Ví o tom BISka?

10.December » ČeskoAkutálně.cz
Piráti byli v letošních volbách považováni za černého koně a Ivan Bartoš za své vystupování v televizi bodoval i u mediálních expertů. Upřímně řečeno, kampaň Pirátů byla prostě dobrá a přinesla své ovoce. Na jednu stranu vlastně chápu, proč tolik ml…

Polemika: O antisemitismu musíme mluvit, ale také o roli Státu Izrael

8.July » A2larm
Markéta Hrbková reaguje na text o antisemitismu od Jakuba Záhory, který se mimo jiné opíral i o citát z jejího proslovu na květnovém Pochodu pro Palestinu.

Markéta Hrbková: Solidarita jako jedno z důležitých témat židovských dějin

Proč vznikla a o co usiluje nová iniciativa Židovský hlas solidarity? Zaměřuje se převážně na kulturu, umění a vnímání společnosti z perspektivy Židů žijících mimo stát Izrael.

Markéta Hrbková: Takhle se proti antisemitismu nebojuje

19.March » Deník Referendum
Kritika státu Izrael se ozývá z řad levice často, bývá však obvykle namířena proti potlačování menšin, násilí, asociálním opatřením. Označovat ji za antisemitismus je velmi nebezpečné, upozorňuje Markéta Hrbková.
Ivan Štampach - Český religionista a teolog

Tato informační stránka o Markéta Hrbková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Markéta Hrbková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes