15
new stories - click to show

Slávek Hrzal

Related to

Host: Slávek Hrzal, ředitel a zakladatel ankety Zlatý Amos

29.March » ČRo 2 - Praha
Jak se podařilo tuto anketu o nejoblíbenějšího učitele České republiky udržet už 28 let? Co z Komenského odkazu zůstává nade vše aktuální, prospěšné a nosné?

Zlatým Ámosem se může stát učitel Matouš David z Karlových Varů

Do semifinále soutěže o nejlepšího učitele Zlatý Ámos postoupil Matouš David ze ZŠ a SŠ Karlovy Vary. Semifinále se uskuteční 16. března 2021. Soutěž podobně jako řada dalších akcí má kvůli koronaviru obtížné podmínky.

Zlatý Ámos jede dál! Kdo postoupil do semifinále?

9.March » MŠMT ČR
Praha, 9. března 2021 - Anketa o nejoblíbenějšího učitele Zlatý Ámos pokračuje i ve ztížených podmínkách. „Není to jednoduché ani pro nás, pořadatele, ani pro žáky a jejich učitele,“ říká Slávek Hrzal, zakladatel ankety. „Děti nás však nominacemi ...

Zlatý Ámos pokračuje navzdory pandemii

4.January » adam.cz
I ve složitých podmínkách protiepidemických opatření probíhá další ročník ankety o nejoblíbenějšího učitele České republiky.

Zlatý Ámos: Žáci nominovali 83 učitelů

3.January » MŠMT ČR
Praha, 3. ledna 2021 - I ve složitých podmínkách protiepidemických opatření probíhá další ročník ankety o nejoblíbenějšího učitele České republiky. A úspěšně. Do 28. ročníku ankety Zlatý Ámos žáci nominovali celkem 83 pedagogů. Ne všichni s přihlá...

V Globusu se prodávali nebezpečné krevetové špízy. Nemáte je doma?

27.December » QAP.cz
Státní veterinární správa varuje před zdravotně závadnými zmraženými krevetovými špízy, které se prodávaly v obchodech řetězce Globus.

Ve Lhotě řádili o Vánocích zahradní zlodějíčci. Co si všechno odnesli?

27.December » QAP.cz
Lidé seděli doma u štědrovečerní večeře, rozbalovali dárky, zpívali koledy a uživali si krásný čas s rodinou. Mezitím na jejich zahradách chodili zloději a vybírali si, co odnesou.

Podlehli jste novému trendu v otužování? Na Nový rok si otužilci zaplavou v Boleváku

27.December » QAP.cz
Na Štědrý den jste mohli vidět členy Klubu sportovních otužilců Plzeň na vánoční plavbě na plovárně v Hradišti v Plzni. Na Nový rok se chystají okusit vodu v Boleveckém rybníku.

Máte oblíbeného učitele ve škole?Nominujte ho na titul Zlatý Ámos

27.December » QAP.cz
Žáci základních a středních škol mohou do konce roku nominovat své oblíbené učitelky a učitele v anketě Zlatý Ámos. Letos mohou přihlásit i učitele, kteří se zajímavě zhostili distanční výuky.

Nominace na Zlatého Ámose už jen do konce měsíce

8.December » Haló noviny
Po týdnech on-line výuky se děti těšily do školy nejen na své kamarády, ale i na své oblíbené učitele. A právě pro ně je určena anketa Zlatý Ámos. »Je to pravda, my nehledáme nejlepší učitele, ale právě ty nejoblíbenější,« zdůraznil ředitel a zakl...

Tato informační stránka o Slávek Hrzal zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Slávek Hrzal" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes