15
new stories - click to show

Anny Hulačová

Related to

Do galerií a muzeí se po téměř třech měsících vracejí návštěvníci

3.December » ČRo
Po přechodu ze čtvrtého na třetí stupeň pohotovosti protiepidemického systému PES mohou částečně otevřít muzea, galerie, knihovny či kulturní památky.

Ukázka humanity, hodnotí kurátorka tvorbu Anny Hulačové. K vidění je v pařížském Centre Pompidou

22.October » Český rozhlas
Mezi 65 umělci a umělkyněmi je jedna Češka. Dílo Anny Hulačové vybrala jedna ze dvou kurátorek Centre Pompidou Alicia Knocková na expozici nazvanou Global(e) résistance, tedy Globální odboj. Výstava svou angažovaností upozorňuje na politiku v umění.

TZ: Obrazy Pavly Malinové a sochy Anny Hulačové do sebe prorůstají v liberecké galerii

24.September » Artalk.cz
Obrazy Pavly Malinové a sochy Anny Hulačové do sebe prorůstají v liberecké galerii / Oblastní galerie v Liberci / Liberec / 24. 9. 2020 Malířka Pavla Malinová se rozhodla využít výstavní termín, který jí v Oblastní galerii Liberec náleží jakožto j...

Liberecká galerie chystá čtyři nové výstavy včetně grafik Čapka

23.September » Seznam Zprávy
Liberecká Oblastní galerie poprvé vystaví svoji sbírku grafických prácí Josefa Čapka, přestože většinu z nich vlastní už skoro 60 let. Jde o jednu ze čtyř výstav, které v galerii začnou v pátek.

Výstava RE_FORM nabídne sondu do současného českého sochařství

V Trafo Gallery a areálu Pražské tržnice se od 12. června do 19. července uskuteční výstava RE_FORM sochařských prací 16 autorů několika generací: Eliáše Dolejšího , Pavly Dundálkové, Ondřeje Filípky , Matouše Hášy , Jana Hendrycha, Anny Hulačové,...

Nejúspěšnější českou umělkyní je Koťátková, dílo Hulačové koupilo Centre Pompidou

8.April » Bleskově.cz
Díky výstavám v zahraničí si polepšila Anna Hulačová, výtvarník Milan Kunc pomaloval vůz BMW, který byl vydražen za 15 milionů korun.

Šest dní spolu. Krátká výstava v Praze představuje nejžádanější umělce podle J&T

6.September » Aktuálně.cz
J&T Banka pronajala starý malostranský dům, v němž vystavuje práce nejžádanějších Jiřího Kovandy, Evy Koťátkové či Krištofa Kintery.

Umění v továrně. Výstava mladých výtvarníků v Pragovce pěkně graduje

21.April » Aktuálně.cz
Z portfolia padesátky umělců včetně Anny Hulačové nebo Dominika Langa sestavil Karel Srp výstavu, kterou lze vidět v bývalé továrně Pragovky.

denní tisk 8. 4. 2019

8.April » Artalk.cz
Jan H. Vitvar napsal v Respektu komentář o díle Anny Hulačové, k němuž mu dal impulz článek o této umělkyni, jenž vyšel v předminulém týdnu v The New York Times. Vitvar rekapituluje zahraniční úspěchy umělkyně – na veletrzích, ale i v mezinárodně ...

Nejžádanějším českým umělcem je žena. Koťátková v žebříčku J&T střídá Kovandu

4.April » Bleskově.cz
Eva Koťátková vloni měla v Miláně dosud největší samostatnou přehlídku, sólově se představila v Gentu a ve dvojici v newyorském Metropolitním muzeu.

Západočeská galerie v Plzni zve na výstavu Jdi na venkov

21.February » Turistické listy
Pod pojmem lidová kultura si lze představit relativně nesourodou směsici nejrůznějších projevů. Výstava vůbec poprvé kriticky sleduje jejich vztah k výtvarnému umění v českých zemích od počátku 19. století až po polovinu 20. století. Akcent klade ...
Adriena Šimotová - Česká malířka, grafička a sochařka
Emil Filla - Český kubistický malíř
Josef Čapek - Český malíř, spisovatel, fotograf, grafik
Václav Havel - První prezident České republiky

Tato informační stránka o Anny Hulačová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Anny Hulačová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes