15
new stories - click to show

Lukáš Hurník

Related to

První koncert bez hranic

4.November » ČRo
První ze záznamů koncertů pořádaných během jarní koronavirové vlny v sídle Nadace Bohuslava Martinů. Sobota 7.11. ve 20:00.

Herald Salfellner: Španělská chřipka

15.September » Český rozhlas Plus
Pandemie spojená s koncem první světové války, na kterou zemřely miliony lidí dodnes zajímá vědce a epidemiology. Přečetl a uvádí Lukáš Hurník.

Mše jako inaugurace manželky

3.July » ČRo
Mozartova Mše c moll je velkolepé, převážně polyfonní dílo, pocházející ze slohového období, které fugám rozhodně nepřálo. Pusťte si přípravné video Lukáše Hurníka.

Englichová a Veverka v kavárně a na videu

31.May » ČRo
Natočili jsme pro vás koncert v rozhlasové kavárně pořádaný 4. listopadu 2019 stanicí D-dur a portálem KlasikaPlus.

Mozartova dechová serenáda - dejte si brýle na uši

28.May » ČRo
Mozarta je potřeba poslouchat jinak, než jiné autory. Dvojnásob to platí pro rozsáhlou, sedmivětou skladbu, v níž hrají jen dechové nástroje.

[aktualita] Před 15 lety začala vysílat digitální stanice ČRo D-dur

1.May » Lupa.cz
Patnácté výročí vysílání dnes slaví digitální stanice Českého rozhlasu D-dur, která je určená příznivcům vážné hudby. „Při zkušebním provozu jsme zjistili, že skladby mají často jiné stopáže, než jsou uvedeny na CD a v rozhlasové databázi. Na konc...

Namísto scény dali nás do karantény, zpívá kapelník Nezmarů

1.April » ČeskéNoviny.cz
České Budějovice - Některá jihočeská muzea, divadla i muzikanti připravují on-line aktivity. Internet je pro ně teď kvůli omezením daným koronavirem jediná forma jak oslovit fanoušky....

Koncert Trio Artio

10.March » MujTip.Info
V úterý 31.března se koná v Praze v Rakouském kulturním fóru od 19 hodin koncert hudebního uskupení Trio Artio. Na koncertě zazní melodie od L. v. Beethovena, K.Estermanna a D.Šostakoviče, moderátorem večera bude hudební publicista a skladatel Luk...

Mzdy a odměny manažerů Českého rozhlasu. Po pěti letech soudů rozhlas vydal informace

20.January » HlidaciPes.org
EXKLUZIVNĚ. Trvalo to téměř pět let. Muselo dojít až na rozsudek soudu. Českému rozhlasu se nakonec neochota jeho manažerů informovat o tom, kolik získávají na odměnách, nevyplatila. Podle soudu musel informace poskytnout, a také – z peněz koncesi...

Digitální stanice Českého rozhlasu za sebou mají živé vysílání z Radiocafé Vinohradská 12

19.November » ČRo
Svou premiéru si v rozhlasové kavárně odbyly stanice ČRo Jazz a D-dur. Další živé koncerty jsou připraveny na prosinec. Chystá se také spolupráce se stanicí Vltava.

Tato informační stránka o Lukáš Hurník zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lukáš Hurník" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes