15
new stories - click to show

Jiří Hýl

Related to

Konec dalšího klubu, tentokrát z Děčínska. Těchlovické áčko postrádá hráče

9.July » Deník.cz
Fotbalisté Těchlovic, tradiční účastník okresního přeboru, se nepřihlásili do další sezony. Klub, který je na pomezí okresů Děčín a Ústí nad Labem, dlouhodobě bojoval s nedostatkem hráčů. To je hlavní důvod toho, že dospělý fotbal v Těchlovicích k...

Historik - amatér Jiří Hýl má svou sbírku o Petřvaldu doma v krabicích

Říká, že před třiceti lety nastoupil na obec jen na čtrnáct dní na výpomoc. Jiří Hýl z Petřvaldu na obecním úřadu pracuje doposud, a také díky této práci má denní kontakt s lidmi, od nichž získává zajímavé informace týkající se historie obce.

Z Vrabince zmizelo 7 nelegálních ferrat. Ochránci přírody je dali odstranit kvůli hnízdění sokolů

11.February » ČRo Sever
Těchlovice musely na vlastní náklady odstranit nelegální ferraty na Vrabinci. Vyzvala ji k tomu Agentura ochrany přírody a krajiny. Lokalita je totiž přírodní rezervací.

Den veteránů je zde. Ten z Petřvaldíku zemřel v komunistickém vězení

11.November » Novojičínský deník
Pouze město Příbor zveřejnilo oficiálně informaci, že se tam uskuteční vzpomínková akce při příležitosti Dne válečných veteránů. Koná se ve středu 11. listopadu v 17 hodin, kdy se sejdou účastníci na náměstí Sigmunda Freuda v Příboře a poté u pamě...

Tato informační stránka o Jiří Hýl zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Hýl" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes