Milan Buček Ivančic

Related to

Ulice Karla Gotta v Ivančicích nebude

9.October » prvnizpravy.cz
Zastupitelé v pondělí 7.října odsouhlasili názvy dvou nových ulic v Ivančicích. Na mapě tak přibyde ulice Jabloňová a Ořechová.

Ulice Karla Gotta v Ivančicích nakonec nebude

8.October » Brněnská Drbna
Ulice Karla Gotta v Ivančicích prozatím nebude, zastupitelé města o tom rozhodli na včerejším setkání. Dle starosty se nechtějí zúčastnit soutěže o to, kdo po zesnulém zpěvákovi dříve pojmenuje ulici či divadlo.

Secesní umělec ožije v Ivančicích

Ivančice – Osmdesátileté výročí od úmrtí světoznámého umělce uctí lidé v Ivančicích. Minulý čtvrtek začala v muzeu výstava připomínající rodáka Alfonse Muchu, který ilustroval i první kroniku města.

Žena nechala v domě v Ivančicích 16 psů: Požírali se navzájem! Hrozí ji dva roky vězení

26.February » Blesk.cz
Lidskou bezcitnost toho nejvyššího stupně předvedla "chovatelka" Sylva Č. Ta měla odejít z pronajatého domu v Ivančicích a nechat v něm na pospas osudu 16 psů. Bez jídla, bez vody! Šest zvířat nepřežilo, psi se začali navíc navzájem požírat! Ženě ...

Záchrana týraných psů: Chovatelce hrozí pět let

30.January » Ahaonline.cz
Otřesný případ týrání zvířat šetří policie v Ivančicích na Brněnsku. Silvie Č. se vystěhovala z pronajatého domku, jenže 16 svých psů ponechala uvnitř bez potravy a vody v šílených hygienických podmínkách. Šest z nich nepřežilo!
Emil Boček - Český válečný veterán
Jaroslav Mikoška - Tiskový mluvčí HZS JMK
Jana Vildumetzová - Česká politička a pedagožka
Milan Štěch - Politik za ČSSD

Tato informační stránka o Milan Buček Ivančic zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Milan Buček Ivančic" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes