15
new stories - click to show

Jaroslav Mikoška Tiskový mluvčí HZS JMK

Related to


Stories

Hasiči často vyjíždí zachraňovat přimrzlé labutě, ptáci ale obvykle pomoc nepotřebují

13.January » Brněnská Drbna
Lidé pravidelně každou zimu často volají hasiče, aby pomohli přimrzlým labutím na vodní hladině. To se však stává velmi zřídka. Zatím ale led téměř nepotkáme, i tak se ale hasiči připravují na následující zimní období.

Mrazy na jihu Moravy sílí, někde už se bruslí. Víme kde a jak je to (ne)bezpečné

13.January » Blanenský deník
První bruslaři se objevili na rybníce v obci Suchý v jednom z nejvýše položených míst na Blanensku. Podle starosty Jakuba Hlubinky tam ale ještě není bruslení bezpečné. Stejně jako na většině míst Jihomoravského kraje, ale najdou se i výjimky.

U garáže ve Štítarech hořely pneumatiky

12.January » Znojemský deník
Požár pneumatik zaměstnal hasiči krátce před pondělní půlnocí. Zasahovali v obci Štítary, kde hořelo u jedné z tamních garáží. Při zásahu použili hasiči jeden vodní proud.

Sníh přes noc lámal stromy, které poškodily vedení. Lidé jsou bez proudu

7.January » iDNES.cz
Mokrý, těžký sníh, který ve středu napadl na jižní Moravě, lámal v noci stromy, které poškodily elektrické vedení. Dnes v 7:00 byly bez elektřiny 2 000 domácností v okolí Mokré-Horákov na Brněnsku. Problémy ohlásily také jižní Čechy a kraj Vysočina.

Sníh na jihomoravských silnicích: množí se nehody. Řidič osobáku se těžce zranil

6.January » Blanenský deník
Zranění řidiči v nemocnicích, neprůjezdné silnice. Dopravu na jihu Moravy ve středu komplikuje počasí, sníh a počínající ledovka stojí za několika nehodami. Zatím nejvážnější se stala na Brněnsku, řidič osobního auta se při kolizi s autobusem těžc...

Sál společenského centra v Hustopečích proměnili v odběrové místo. Podívejte se

4.January » Břeclavský deník
Od začátku tohoto týdne se otevřelo nové covidové odběrové místo v Hustopečích. Jeho chod kompletně zajišťují profesionální hasiči.

Hasiči připomínají bezpečnost přes svátky, nebezpečné mohou být prskavky, svíčky i štědrovečerní večeře

22.December » Brněnská Drbna
S vánočními svátky se každoročně pojí velké množství dekorací i vánoční shon. To mlže v domácnostech při chvíli nepozornosti způsobit neštěstí. Hasiči varují, aby si lidé dávali na své domovy pozor, jsou totiž přeplněny hořlavými materiály i poten...

Při požáru na Znojemsku zemřel senior

14.December » Brněnská Drbna
Smutný konec měla tragédie na Znojemsku, kam v pátek okolo půlnoci vyrazili hasiči k požáru. Oheň tady zachvátil malý domek starého pána, kterému již nebylo pomoci. Seniorova psa, který po něm zbyl, hasiči předali starostovi obce.

Tramvaj v Brně srazila starší ženu, ta na místě zemřela. Řidička se zhroutila

14.December » CNN Prima NEWS
Starší žena zemřela v neděli večer poté, co ji v Brně srazila tramvaj. Neštěstí se stalo kolem 20:30 v Bystrci a zasahovaly u něj tři jednotky, informovali jihomoravští hasiči. Ženu se nepodařilo zachránit, řidička tramvaje potřebovala psychologic...

Tramvaj v Brně srazila ženu, ta svým zraněním na místě podlehla

14.December » EuroZprávy.cz
Starší žena zemřela v neděli večer poté, co ji v Brně srazila tramvaj. Neštěstí se stalo kolem 20:30 v Bystrci, informovali jihomoravští hasiči.

Šalina v neděli večer přejela v Bystrci starší paní, ta na místě zemřela

14.December » Brněnská Drbna
Tragicky skončila nehoda starší chodkyně a šaliny v Brně-Bystrci. Krátce před půl devátou tam nestihla řidička tamvaje zabránit srážce se starší paní, ta bohužel na místě zemřela.

Tragédie na jižní Moravě: Dva senioři zemřeli při nahlášených požárech

12.December » Blesk.cz
Smrtí dvou mužů (†69 a †65) skončil páteční večer na jižní Moravě. První z nich zemřel při požáru rodinného domu na Znojemsku, druhý v garáži domu na Blanensku. Majetkové škody byly přitom v obou případech nicotné.

Tato informační stránka o Jaroslav Mikoška zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jaroslav Mikoška" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes