15
new stories - click to show

Michaela Bothová

Related to

Muž se v brněnských Maloměřicích zřítil ze skály, zasahovat musel vrtulník

26.February » ZprávyExtra.cz
Dramatická událost v pátek zaměstnala zdravotnické záchranáře, kteří zamířili do brněnských Maloměřic, kde se muž zřítil ze skály. Pádem si přivodil vážná poranění. Do nemocnice ho musel dle slov záchranářů urgentně transportovat žlutý vrtulník le...

Ze skály u Klajdovky spadl muž, je ve vážném stavu

26.February » Brněnská Drbna
Z bezmála desetimetrové výšky spadl dnes odpoledne muž ze skály v brněnských Maloměřicích. Záchranáři zraněného převezli vrtulníkem do nemocnice. Je ve vážném stavu v nemocnici.

Na D1 se v obou směrech srážely kamiony s auty, směr na Prahu byl zavřený

23.February » iRegiony Impuls
Zřejmě špatná viditelnost kvůli mlze přispěla k sérii dopravních nehod na D1 poblíž Brna. K srážkám došlo v obou směrech, ten na Prahu byl kvůli tomu na 179. kilometru zhruba na hodinu a půl ucpaný a vznikla několikakilometrová kolona. Situaci kom...

Na D1 se v obou směrech srážely kamiony s auty, směr na Prahu je zavřený

23.February » iDNES.cz
Zřejmě špatná viditelnost kvůli mlze přispěla k sérii dopravních nehod na D1 poblíž Brna. K srážkám došlo v obou směrech, ten na Prahu je na 179. kilometru kvůli tomu ucpaný a vznikla několikakilometrová kolona. Situaci komplikují i další nehody n...

Senior se zasekl nad Vranovskou přehradou: Kola auta visela ze srázu

20.February » Blesk.cz
V pátek ráno nešťastně havaroval starší muž u Vranovské přehrady na Znojemsku. Nepřijet mu včas na pomoc hasiči, kdo ví, jak by drama nad ledovou vodou dopadlo. Zmateného muže se ale naštěstí podařilo dostat do bezpečí.

Ledovka na jihu Moravy: pět zraněných při nehodě nebo autobus sjetý do příkopu

17.February » Blanenský deník
Na mnoha místech jižní Moravy ve středu ráno a ještě i dopoledne hrozí ledovka. Náledí na silnicích zaskočilo také řidiče. Jihomoravští hasiči od rána vyjížděli k dopravním nehodám.

Kruté mrazy na jihu Moravy: Muž zemřel u vyhaslých kamen v nevytopeném domě

15.February » Blesk.cz
Během únorových tuhých mrazů umírají na jižní Moravě lidé nejen na ulici, ale také v nevytopených domech. O víkendu spěchala záchranka do polorozpadlého stavení osaměle žijícícho muže (†52) do Veselí nad Moravou. Pozdě.

Mráz zabiják. V Bystrci našli mrtvou bezdomovkyni, nízké teploty přetrvají

14.February » Znojemský deník
Mrtvou bezdomovkyni objevili kolemjdoucí v Obvodové ulici v brněnské Bystrci. Zatím to vypadá, že za ženiným úmrtím stojí mráz. Záchranáři v těchto dnech vyjížděli k vícero případům podchlazení a to nejen u bezdomovců.

Záchranáři odvezli zraněného muže na traktoru

3.February » Brněnská Drbna
Muže v lese zranila spadlá větev, která mu pohmoždila nohu. K pacientovi se proto snažili přijet záchranáři, ale terén jim bohužel nedovolil dojet až na nešťastné místo. Vydali se za ním po svých, zpět zraněného muže odvezl traktor lesníků.

Muže srazila v Brně šalina, na místě zemřel

1.February » Brněnská Drbna
Tragicky skončila čtvrteční nehoda šaliny a chodce v Brně-Komíně. Muž skončil pod koly dopravního prostředku a vyprošťovat ho museli hasiči. Chodec bohužel zraněním na místě podlehl.

Dvě drsné nehody na Blanensku: Šest cestujících vyvázlo jen s boulemi a odřeninami

1.February » Blesk.cz
Nevyzpytatelné počasí a také nepozornost šoférů se podepsaly v sobotu večer pod dvě dopravní nehody na Blanensku. Kuriózně se staly prakticky ve stejnou dobu pouhých 15 kilometrů od sebe, záchranáři tak měli napilno. Nakonec všichni cestující vyvá...

Tato informační stránka o Michaela Bothová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michaela Bothová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes