15
new stories - click to show

Pavlína Bílková

Related to

Každý pátý den test. Senioři to zvládli a nám to pomohlo, zní z domovů

5.December » Seznam Zprávy
V pátek skončilo plošné testování antigenními testy v domovech seniorů. Jejich provozovatelé hodnotí akci vesměs pozitivně. A některé domovy chtějí v testování pokračovat, i když nemusí.

Odběry jsou pro seniory stresující, domovy proto začínají povolovat návštěvy

18.November » iDNES.cz
Není to jednoduché, shodují se ředitelé domovů důchodců v Libereckém kraji. Minulý týden sem dorazily očekávané antigenní testy určené k plošnému testování.

Chalupářská sezóna začíná, zkontrolujte své pojistky

28.April » Novinky.cz
Počasí přeje rozjezdu chalupářské sezóny, mnozí Češi tak svá rekreační sídla odzimovali a přichystali na jarní i letní období. S vymetením pavučin je však třeba zkontrolovat i pojistné smlouvy, včetně aktualizace krytých rizik.

Chatařská sezóna začíná, jste připraveni na škody a škůdce?

28.March » Bydlet.cz
Zatímco v zimě hrozily časté vodovodní škody v důsledku prudkého poklesu teploty pod bod mrazu, na jaře hrozí nejčastěji požáry. Krytí možného požáru je základem každého pojištění chaty nebo chalupy.

Pozor na jarní pálení bioodpadu. Může způsobit požáry

19.March » Jihlavská Drbna
S ústupem zimy se lidé vrhají do úklidu svých zahrad. S tím se pojí i časté pálení klestí a biologického odpadu. Hasiči ale upozorňují, že pálení je v tomto období poměrně rizikové.

Pozor na jarní pálení bioodpadu. Může způsobit požár

18.March » Liberecká Drbna
S ústupem zimy se lidé vrhají do úklidu svých zahrad. S tím se pojí i časté pálení klestí a biologického odpadu. Hasiči ale upozorňují, že pálení je v tomto období poměrně rizikové.

Hasiči varují před jarním pálením, měli už pár zásahů

18.March » Ekolist
Před jarním pálením suché trávy varují hasiči v Libereckém kraji. Měli už kvůli tomu několik výjezdů. Například ve Stráži pod Ralskem se v neděli požár louky u zemědělského stavení rychle šířil směrem k obytným budovám. Zasahujícím hasičům se poda...

FOTO: Požár zcela zničil rodinný dům. Hasiči zasahovali celou noc

25.February » Liberecká Drbna
Čtyři jednotky hasičů zasahovaly celou noc u požáru rodinného domu v Desné. Už po jejich příjezdu byl dům celý v plamenech. Zásah trval celou noc a dohašování pak probíhalo i během pondělního dopoledne.

V Desné hořel rodinný dům s tunami uhlí, hasiči museli podkopat koleje

25.February » iDNES.cz
Koleje vedoucí Desnou na Jablonecku museli podkopat hasiči, aby přivedli vodu k požáru rodinného domu. Z jeho střechy v době příjezdu posádek už šlehaly plameny. Škodu i příčinu musí zjistit vyšetřovatel. Další články k tématu: V Liberci hořel byt...

V Desné hořel rodinný dům s tunami uhlí, hasiči museli podkopat koleje

25.February » iRegiony Impuls
Koleje vedoucí Desnou na Jablonecku museli podkopat hasiči, aby přivedli vodu k požáru rodinného domu. Z jeho střechy v době příjezdu posádek už šlehaly plameny. Škodu i příčinu musí zjistit vyšetřovatel.

Hasiči museli v Desné podkopat koleje, aby dostali hadice k hořícímu domu

25.February » Novinky.cz
Uhlí ve sklepě a železniční koleje poblíž komplikovaly v noci na pondělí hasičům zásah u požáru rodinného domu v Desné na Jablonecku. Aby mohli dostat hadice s vodou až ke stavení a zároveň umožnit průjezd vlaků, museli koleje podkopat. Při požáru...

Madeleine Delbrelová: Člověk mezi vírou a ateismem

22.February
Jak žít víru ve společnosti, která s Bohem v každodenní realitě nepočítá? Co mi může dát osobní vztah ke Kristu při střetu s praktickým ateismem?

Tato informační stránka o Pavlína Bílková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Pavlína Bílková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes