15
new stories - click to show

Markéta Hozová

Related to

Příští týden srovná komín na Brandlu se zemí odstřel

16.September » Liberecká Drbna
Komín teplárny na Brandlu v Jablonci, který je se 162 metry nejvyšší stavbou v Libereckém kraji, střelmistr v sobotu za týden odstřelí.

Komín na Brandlu bude odstřelen. Přijďte se s ním dnes rozloučit

6.August » Liberecká Drbna
Již brzy bude srovnán se zemí jeden z nejvyšších komínů v České republice. Komín v areálu bývalé výtopny na Brandlu v Jablonci nad Nisou bude odstřelen. Dnes se s ním můžete přijít rozloučit a zanechat na něm svůj otisk.

Liberecká galerie láká na slezského malíře Gebauera

20.October » libereckénovinky.cz
Dalšího z německy mluvících výtvarných umělců z Čech Moravy a Slezska představuje aktuálně Oblastní galerie v Liberci.

Výstava odkazuje na pomyslnou očistu v duchovní rovině

20.August » prvnizpravy.cz
Až do konce prázdnin mají návštěvníci Oblastní galerie Liberec možnost shlédnout mimořádnou mezinárodní výstavu současných umělců nazvanou Mystika hygieny.

Úprava vjezdu do pěší zóny se nelíbí opozici, přelepené značky jsou prý pirátsky upraveny

Řidiči nedodržovali rychlost a pěší zónou si zkracovaly cestou i automobily, které tam neměly co dělat. To jsou argumenty, které vedly vedení města Jablonec k úpravě vjezdu vozidel do pěší zóny v centru. Dopravní změny jsou ale proti srsti opozici.

Mobilní aplikace v Liberci frčí, nejúspěšnější je bezhotovostní platba za parkování

15.January » Liberecká Drbna
Městské mobilní aplikace jsou podle ankety oblíbené. Liberec jich nabízí hned několik. Letos chce rozšířit informovanost o obsazenosti parkovišť v celém městě. Další nová aplikace umožní místním upozorňovat na skládky, poruchy a další problémy.

Krušné hory bičuje silný vítr, popadané stromy brzdí dopravu. Nejezděte sem, apelují silničáři

14.January » Blesk.cz
Silničáři v pondělí ráno uzavřeli sněhem zavátou silnici I/25 od abertamské křižovatky nad Jáchymovem směrem na Boží Dar, informovala policejní mluvčí Zuzana Týřová. Uzavřeny zůstávají i další silnice v Krušných horách, na Božím Daru trvá kalamitní …

Kvůli kalamitě zasedne krizový štáb Karlovarského kraje

14.January » ČeskéNoviny.cz
Karlovy Vary - Sníh a silný vítr dnes opět zablokovaly silnice i železnice a přerušily dodávky proudu. Kvůli kalamitě v Krušných horách zasedne dnes ve 13:00 krizový štáb Karlovarského...

Jablonec ruší kalamitní stav. Parkování zůstává zdarma

14.January » Týden.cz
Jablonec nad Nisou k 9.00 po čtyřech dnech odvolal kalamitní stav prvního stupně. Řidiči mohou nadále parkovat zdarma na městských parkovištích, přetrvávají problémy s údržbou sídlišť.

Jablonec po čtyřech dnech zrušil kalamitní stav, dál se parkuje zdarma

14.January » iDNES.cz
Jablonec nad Nisou po čtyřech dnech odvolal kalamitní stav prvního stupně. Řidiči mohou nadále parkovat zdarma na městských parkovištích, přetrvávají problémy s údržbou sídlišť. Další články k tématu: Z Jablonce vyvezli už osm set tun sněhu, kalamit…

Sníh a vítr zablokovaly silnice, Jablonec zrušil kalamitní stav

14.January » ČeskéNoviny.cz
Karlovy Vary - Sníh a silný vítr dnes opět zablokovaly silnice i železnice a přerušily dodávky proudu. Jablonec nad Nisou dnes k 9:00 po čtyřech dnech odvolal kalamitní stav prvního stupně....

Tato informační stránka o Markéta Hozová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Markéta Hozová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes