15
new stories - click to show

František Janeček Producent

Related to

umřel jsi ale jen tak trochu! Smrt Šlapeťáka Radana Dolejše (†57) zdrtila jeho přátele a kolegy

24.January » Blesk.cz
Náhlá smrt scenáristy a frontmana kapely Patrola Šlapeto Radana Dolejše (†57) zaskočila většinu showbynysu. Dolejš byl všeobecně oblíbený a ještě v neděli, v den svého nečekaného skonu, žertoval na svém facebooku.

Teď už nepobaví! Smrt Šlapeťáka Radana Dolejše (†57) zdrtila jeho přátele a kolegy

24.January » Blesk.cz
Náhlá smrt scenáristy a frontmana kapely Patrola Šlapeto Radana Dolejše (†57) zaskočila většinu showbynysu. Dolejš byl všeobecně oblíbený a ještě v neděli, v den svého nečekaného skonu, žertoval na svém facebooku.

Smrt Šlapeťáka Radana Dolejše (†57): Nevěřícné reakce jeho přátel a kolegů! Měli jsme plány!

23.January » Blesk.cz
Náhlá smrt scenáristy a frontmana kapely Patrola Šlapeto Radana Dolejše (†57) zaskočila většinu showbynysu. Dolejš byl všeobecně oblíbený a ještě v neděli, v den svého nečekaného skonu, žertoval na svém Facebooku.

I cesta je cíl, radí Gelemová na Instagramu. Myslí cestou movité pány, které na ní „potká“?

19.January » Expres.cz
Po rozchodu s hudebníkem Felixem Slováčkem (78) rozhodně nezahálí. Lucie Gelemová (38) začala chrlit jeden motivační citát za druhým a snaží se tvářit, že ji sedmiletý vztah s manželem Dády Patrasové (65) posunul přesně tam, kam chtěla. Ale opravd...

Muzikálová Čarodějka porodila chlapečka s krásným jménem! Byl to boj, prozradila

11.December » Blesk.cz
Muzikálová hvězda Markéta Pešková (29), která se příznivcům divadla a muzikálů zapsala nejvíce do paměti coby čarodějka Elphaba, se stala maminkou!

Michal David otevřeně o největších hitech, Gottovi i o tom, co mu pomohlo po ztrátě malé dcery

7.December » instory.cz
Michal David se narodil do známé cirkusové rodiny Kludských. Respektive známá kartářka Dagmar Kludská je jeho teta a herec Ivan Vyskočil jeho strýc.

Muzikál Fantom opery stál za tím, že se Marian Vojtko po odmítání vakcíny nakonec nechal naočkovat

3.December » Super.cz
Marian Vojtko (48) byl hvězdou obnovené premiéry muzikálu Fantom opery. Ale nemuselo tomu tak být. Dlouho se bránil očkování proti covidu-19, a tak producent muzikálu František Janeček (77) poslal jasný vzkaz. Pokud se nenechá naočkovat, nebude hr...

Fantom Opery končí, jen tři dny po velkolepé VIP premiéře! Co se stalo?

30.November » Blesk.cz
Producent František Janeček (77) zatáhl za záchrannou brzdu a pouhé tři dny po velkolepé premiéře muzikálu Fantom Opery všechna další představení zastavil a přesunul na jaro. Důvod je nasnadě – zrychlené šíření covidu.

Ruší se nejen koncerty, ale i Fantom opery: Pár dní po premiéře je konec!

30.November » Super.cz
Svému partnerovi přinesl kytici růží a obřího medvěda. Zatleskat ale přišel producent Janis Sidovský nejen Pavlovi Vítkovi (59) , ale také Marianu Vojtkovi (48) a Michalu Bragagnolovi. Společnou premiéru Fantoma opery totiž měli tři ze čtyř členů ...

Fantom Opery je zpět! Chvála nebrala konce, Štaidl dorazil s přítelkyní

29.November » Blesk.cz
Dlouho očekávané obnovení muzikálového hitu Fantom Opery v pátek konečně dorazilo do pražské GoJa Music Hall! Diváci opět odměnili Fantoma Mariana Vojtka (48) a Michaelu Štikovou (35) jako Christine nekonečným potleskem vstoje!

Kvůli těsným šatům snědla během dne jen banán! Andrea Pomeje byla bez podprsenky pořádně sexy

29.November » Super.cz
Dýdžejka Andrea Pomeje (33) se na premiéru Fantoma opery dlouho připravovala. Na akcích, které produkuje František Janeček (77) , chce vždy zazářit, a proto si šaty nechala ušít na míru.

OBRAZEM: Poslední souboj rób v této sezóně. Takhle se vystrojily hvězdy na Fantoma opery. Komu to nejvíc slušelo?

27.November » Super.cz
Byla to nejen kulturní, ale i společenská událost. V rámci obnovené premiéry muzikálu Fantom opery určil producent František Janeček (77) nejnáročnější dress code, a to black tie, tedy smoking pro pány a dlouhé večerní šaty pro dámy.

Tato informační stránka o František Janeček zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "František Janeček" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes