15
new stories - click to show

František Janeček Producent

Related to

Stav Ladislava Štaidla zůstává vážný! O život bojuje téměř dva týdny

16:49 » tn.cz
Ladislav Štaidl stále zůstává ve vážném stavu ve Všeobecné fakultní nemocnici v Praze na Karlově náměstí. 75letý textař a skladatel byl hospitalizován s těžkým průběhem onemocnění covid-19 ve čtvrtek 7. ledna.

Áňa Štaidlová promluvila o stavu svého exmanžela: Na smrtelné posteli ještě neleží

22:54 » Expres.cz
Už je tomu více než týden, co byl Ladislav Štaidl (75) s těžkým průběhem onemocnění covid-19 převezen na ARO, kde zůstává napojen na dýchací přístroje a jeho stav se nelepší. Jeho exmanželka Áňa Štaidlová je ale optimistická a říká: Na smrtelné po...

Ben & Mateo potěšili Františka Janečka!

18.January » eKamarád
Zásah do černého! Kluci Benedikt Kis (13) a Mateo Klimek (14), kteří se jako duo Ben & Mateo zabydleli v srdcích českých teenagerek a se svými písničkami válcují tuzemský Youtube, nejnověji nazpívali legendární píseň zpěváka Pavla Horňáka Kdo ví. ...

Štaidl je ve vážném stavu, nebýt Františka Janečka, vše mohlo býti ještě horší

15.January » Kafe.cz
Ladislav Štaidl leží momentálně v nemocnici s onemocněním covid-19. Původně to však zřejmě považoval za obyčejné nachlazení, jelikož se chtěl vyležet doma. To se ale nelíbilo Františku Janečkovi, který se rozhodl jednat.

František Janeček o nemocném Štaidlovi: "Doktora odmítal, volali jsme si!"

14.January » Šíp
Ladislav Štaidl dělá poslední dny starost nejen svým rodinným příslušníkům, ale také kamarádům a fanouškům. O zdravotním stavu skladatele a textaře promluvil jeho kolega František Janeček.

Nejlepší, nejsilnější a poměrně drahá, to byla Jawa 500 OHC! Půllitr byl vrcholem nabídky československých motocyklů v 50. lete

14.January » Garáž.cz
Jawa 500 OHC byla posledním sériově vyráběným motocyklem své značky se čtyřdobým motorem vlastní konstrukce. Vyjela počátkem padesátých let a její výroba nedosahovala statisíců jako dvoudobé „kývačky“ Jawa, ostatně nebyla ani levná a výrobu v praž...

Ladislav Štaidl stále bojuje o život! Kamarádi mu posílají dojemné vzkazy

13.January » tn.cz
Od minulého čtvrtka bojuje v pražské Všeobecné nemocnici o život hudebník Ladislav Štaidl. Po těžkém průběhu onemocnění covid-19 byla nezbytná jeho hospitalizace. Jeho kolegové a kamarádi se proto rozhodli ho podpořit a poslat mu dojemné vzkazy.

František Janeček a nemocný Ladislav Štaidl: "Doktora odmítal, volali jsme si!"

13.January » Šíp
Ladislav Štaidl dělá poslední dny starost nejen svým rodinným příslušníkům, ale také kamarádům a fanouškům. O zdravotním stavu skladatele a textaře promluvil jeho kolega František Janeček.

Chtěl jsem zavolat doktora, říkal, že to vyleží doma, řekl o Štaidlovi Janeček

13.January » Expres.cz
Dlouholetý kolega a kamarád skladatele a hudebníka Ladislava Štaidla (75), známý producent František Janeček (76) promluvil o stavu svého nemocného přítele. Telefonovali si nedlouho před tím, než byl kvůli těžkému průběhu covidu hospitalizován.

Chtěl to vyležet doma, říká Janeček o Štaidlovi hospitalizovaném s covidem

13.January » Revue iDNES.cz
Kolega a kamarád skladatele a hudebníka Ladislava Štaidla (75) producent František Janeček (76) promluvil o stavu svého nemocného přítele. Ještě krátce před jeho odvozem do nemocnice s ním mluvil po telefonu.

Producent Janeček promluvil o nemocném Štaidlovi (75): Volali jsme si! Doktora nechtěl

13.January » Blesk.cz
Dlouhá léta jsou nejen kolegové z branže, ale hlavně přátelé. Producent František Janeček (76) tak nyní přiznal, že o tom, že je Ladislav Štaidl (75) nemocný, již nějakou chvíli věděl. Co dalšího prozradil?

Už je to slečna: Takhle to sluší dceři producenta Františka Janečka

2.January » Super.cz
Za pár měsíců bude dceři producenta Františka Janečka (76) Emilce třináct. A vyrostla z ní půvabná mladá slečna. Když jsme ji potkali na live streamu koncertu na zámku Berchtold, kde vystupovala, ohromně jí to slušelo.
Ladislav Štaidl - Český hudebník

Tato informační stránka o František Janeček zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "František Janeček" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes