Pavel Jaňurek

Related to

Muž na Frýdecko-Místecku zemřel po pádu ze schodů

9.December » Novinky.cz
K vážně zraněnému 46letému muži vyjížděli v neděli ostravští záchranáři do obce Morávka na Frýdecko-Místecku. Muž podle informací zdravotníků spadl ze schodů. Jeho stav byl kvůli zranění hlavy kritický, při převozu do nemocnice zemřel.

Senior ve fabii vjel do cesty kamionu, na místě zemřel

29.November » Novinky.cz
Jednasedmdesátiletý muž zemřel v pátek dopoledne na Táborsku. Se Škodou Fabia vjel do protisměru, kde narazil do kamionu.

Senior z Brna v červnu napsal, že jde na bylinky. Nyní ho našli mrtvého

28.November » Novinky.cz
Policie po pěti měsících odvolala pátrání po 86letém muži z brněnské části Husovice, který byl od června pohřešován. Našel se mrtvý, informoval mluvčí policie Bohumil Malášek.

Na Staroměstském náměstí v Praze už stojí vánoční strom, v sobotu se rozsvítí

26.November » Novinky.cz
Vánoční strom v úterý před 02:00 doputoval na Staroměstské náměstí v Praze. Usazen do dva metry hluboké kotevní jímky byl pomocí jeřábu o necelou hodinu později. Další hodiny ho budou odborní pracovníci kotvit prostřednictvím ocelových lan a závaž...

Cizinec v Praze zdemoloval BMW, když ujížděl policii

21.November » Novinky.cz
Třicetiletý cizinec v BMW se ve čtvrtek dopoledne pokusil ujet policistům v pražských Holešovicích. S vozem, který byl pravděpodobně kradený, však naboural zaparkovaná auta a sám se zranil.

Policie vyšetřuje dvojnásobnou vraždu na Pardubicku

18.November » Novinky.cz
Na ubytovně v Opatovicích nad Labem na Pardubicku byli v neděli večer nalezeni dva mrtví muži. Podle policie zemřeli násilnou smrtí.

Další tragická nehoda autobusu s dětmi. Srážku s náklaďákem na Mělnicku nepřežila učitelka

14.November » Novinky.cz
Záchranáři zasahují ve čtvrtek odpoledne u tragické nehody autobusu a nákladního auta, ke které došlo na silnici mezi Slaným a Novou Vsí na pomezí okresů Praha-východ a Mělník. Podle prvotních informací hasičů může být na místě větší počet zraněný...

Náklaďáku uletěla na dálnici D6 kola, havarovala tři auta

12.November » Novinky.cz
Tři auta havarovala na dálnici D6 kvůli uvolněné zadní dvojmontáži z nákladního vozu. Jedno kolo skončilo v protisměru. Nikdo nebyl naštěstí zraněn.

Gauč v levém pruhu zablokoval dálnici D6

11.November » Novinky.cz
Na dálnici D6 u Jenče v okrese Praha-západ havarovala v pondělí večer dvě auta kvůli sedací soupravě, která ležela v levém jízdním pruhu. Nehoda se obešla bez zranění, zkomplikovala však provoz na dálnici.

Tři lidé se na Opavsku zranili při výbuchu kotle

10.November » Novinky.cz
Tři osoby zraněné při výbuchu kotle v domě v Píšti na Opavsku ošetřovali v neděli moravskoslezští záchranáři. Nejvážněji zraněný osmdesátiletý muž musel být letecky přepraven na popáleninové centrum Fakultní nemocnice Ostrava.

Na Mladoboleslavsku našli popáleného muže

8.November » Novinky.cz
Záchranáři zasahovali v pátek dopoledne na Mladoboleslavsku u popáleného muže. Na místo vyrazil i vrtulník, ale zdravotníci muže nakonec přepravili do nemocnice sanitkou. Případ vyšetřují kriminalisté jako pokus o sebevraždu, podrobnosti zatím nes...

Auto na Novojičínsku spadlo z mostu do potoka, řidič zemřel

6.November » Novinky.cz
U vážné nehody zasahovali záchranáři v úterý večer na Novojičínsku, kde sjel řidič s autem do potoka. Na místo vyrazil také vrtulník, zdravotníci ho ale později odvolali, protože muž těžkým zraněním podlehl.

Tato informační stránka o Pavel Jaňurek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Pavel Jaňurek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes