15
new stories - click to show

Kateřina Suchánská

Related to

V Praze hořela rehabilitační ordinace

29.August » Novinky.cz
Dvě jednotky hasičů likvidovaly v neděli odpoledne požár v Budečské ulici na pražských Vinohradech. Hořelo v rehabilitační ordinaci, požár se obešel bez zranění.

Škodu 1,5 milionu korun způsobil noční požár skladu na Žižkově

24.August » Pražský patriot
Noční požár skladu s nábytkem a starožitnostmi na Žižkově způsobil škodu zhruba 1,5 milionu korun. Na místě zasahovalo 12 jednotek hasičů a chemická služba. Vyhlášen byl třetí stupeň poplachu ze čtyř, tedy druhý nejzávažnější. Nikdo nebyl zraněn.

Na Žižkově hořel sklad s nábytkem, požár způsobil škodu za milion a půl

24.August » iDNES.cz
Přes deset jednotek hasičů pomáhalo v pondělí večer dostat pod kontrolu rozsáhlý požár skladu v ulici Jana Želivského na Žižkově v Praze 3. Příčina požáru zatím není známá.

V Praze hoří autovrakoviště, kouř jde vidět zdaleka

19.August » Novinky.cz
Několik jednotek hasičů zasahuje ve čtvrtek dopoledne u požáru autovrakoviště v Praze. Kouř je viditelný z části metropole.

V Dolních Měcholupech hoří vraky, hasiči vyhlásili druhý stupeň poplachu

19.August » iDNES.cz
Několik jednotek pražských hasičů vyjelo dopoledne k požáru v Dolních Měcholupech. Hoří autovrakoviště o rozměrech 30 krát 30 metrů.

Na D5 hořel náklaďák. Na místě zasahovala také chemická jednotka

16.August » tn.cz
Pět jednotek hasičů vyjelo v pondělí dopoledne na Pražský okruh k požáru nákladního auta u Chrášťan. Náklaďáku, který převážel chemikálie, hořela pneumatika. Na místě museli zasahovat i chemici. Dopravu řídí policie.

Silné bouřky zaměstnaly hasiče, popadaly stromy a zvýšily se hladiny vod. Vyjádřila se mluvčí

14.July » Život v Česku
V úterý večer a v noci na středu se Českem proháněly bouřky, před jejichž intenzitou meteorologové vydali výstrahu. Od šesti hodin do půlnoci vykonali hasiči v několika krajích 627 výjezdů, nejvíce jich bylo evidováno v Karlovarském, Plzeňském a Ú...

V Záběhlicích se sesul do zahrady svah, ulice Nad Chaloupkami uzavřena

16.May » iRegiony Impuls
Nejspíš díky vydatným dešťům došlo v neděli dopoledne k sesuvu půdy v Záběhlicích. Bahno sjelo na zahradu rodinného domu. Jeho evakuace ale nebyla nutná. Jak bahno odstranit, určí přivolaný statik.

Na rozvodněném Botiči se převrhla kánoe! Muž (48) skončil ve studené vodě, pečují o něj záchranáři

15.May » Blesk.cz
Štěstí v neštěstí měl muž (48), který se vydal na kánoi po říčce Botiči. Kvůli neustálému dešti, který v posledních dnech sužuje Prahu, platí v hlavním městě na Vltavě povodňová bdělost, stoupla i hladina Botiče. Loďka se s mužem převrhla, skončil...

S požárem střechy bojovalo devět jednotek hasičů, 20 lidí muselo opustit své byty

24.April » tn.cz
Celkem devět jednotek profesionálních a dobrovolných hasičů zasahovalo v sobotu nad ránem u požáru střechy činžovního domu v Kroftově ulici na pražském Smíchově. Hasiči vyhlásili II. stupeň požárního poplachu, dvě desítky lidí muselo opustit své b...

Požár garsonky v domově pro seniory v Praze 8

V sobotu 20. března 2021 od 10:40 hodin zasahovali hasiči ze šesti stanic pražských profesionálních i dobrovolných hasičů v ulici Řepínská v Praze 8 u požáru bytu v domově pro seniory.

V Praze hořel domov pro seniory. Hasiči evakuovali dvacet lidí, tři museli ošetřit

20.March » CNN Prima NEWS
V pražské čtvrti Bohnice hořela v sobotu dopoledne garsoniéra ve čtyřpatrovém domě pro seniory. Hasiči museli evakuovat 20 lidí. Na vyšetření do nemocnice převezli záchranáři dva lidi, všichni jsou mimo ohrožení života.
Miroslav Bobek - Ředitel Zoologické zahrady Praha

Tato informační stránka o Kateřina Suchánská zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Kateřina Suchánská" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes