15
new stories - click to show

Jan Kostík

Related to

V Holešovicích byla otevřena nová hasičská zbrojnice

2.October » Pražský patriot
V pražských Holešovicích v Argentinské ulici byla v pátek otevřena nová hasičská zbrojnice. Sloužit na ní bude 26 hasičů. Sídlit zde budou také potápěči a odjíždět odsud budou hasiči na zásahy mimo hlavní město. Do plného provozu bude zbrojnice po...

Nadace chystají třetí vlnu podpory lidí nejvíce zasažených tornádem

12.September » Náš REGION
Nadace a charity připravují třetí kolo vyplácení podpory z veřejných sbírek. Lidem s největšími škodami...

Praha vyčlení další byty pro hasiče, celkem jich bude už 83

1.September » Pražský patriot
Pražští radní schválili navýšení počtu městských bytů určených pro zaměstnance hasičského sboru Prahy. V tomto volebním období již hlavní město rozšířilo nabídku bytů pro podporované profese o 290 jednotek.

Škodu 1,5 milionu korun způsobil noční požár skladu na Žižkově

24.August » Pražský patriot
Noční požár skladu s nábytkem a starožitnostmi na Žižkově způsobil škodu zhruba 1,5 milionu korun. Na místě zasahovalo 12 jednotek hasičů a chemická služba. Vyhlášen byl třetí stupeň poplachu ze čtyř, tedy druhý nejzávažnější. Nikdo nebyl zraněn.

Na Žižkově hořel sklad s nábytkem, požár způsobil škodu za milion a půl

24.August » iDNES.cz
Přes deset jednotek hasičů pomáhalo v pondělí večer dostat pod kontrolu rozsáhlý požár skladu v ulici Jana Želivského na Žižkově v Praze 3. Příčina požáru zatím není známá.

Pátrání na Šumavě! Nemocného muže našli v lese po osmi hodinách

6.August » Plzeň.cz
Perné chvíle zažil čtyřiašedesátiletý muž ze Sušicka. Ve středu uvízl v lese u obce Volšovy poté, co vyrazil zřejmě na odpolední procházku. Muži šlo doslova o život, kvůli své nemoci totiž potřeboval co nejrychleji dostat léky. K pátrání...

HORSKÁ SLUŽBA ŠUMAVA: Záchranáři procvičovali své dovednosti v Kramolíně

Členové – zaměstnanci Horské služby z celé republiky cvičili dovednosti v rámci tzv. doškolení v uplynulých čtrnácti dnech v Kramolíně na Šumavě. Celkem 89 profesionálních záchranářů ze všech horských oblastí Česka ve dvou po sobě jdoucích bězích ...

Při požárech v Praze loni zemřelo 13 lidí, zranilo se jich 136. Nejvíce hořelo v desáté městské části

6.February » Pražský patriot
Pražští hasiči vyjížděli loni podobně jako v předchozím roce k více než 10 000 událostem. Loni při nich zahynulo 286 lidí a 1538 bylo zraněno. Nejvíce hasiče zaměstnaly technické pomoci, ke kterým vyjeli v téměř 5300 případech. Zásahů u požárů byl...

Při požáru chaty bylo nalezeno torzo lidského těla

3.February » Pražský patriot
Profesionální a dobrovolní hasiči zasahovali dnes hodinu po půlnoci v ulici Střížkovská v Praze 8 při požáru chaty. V požářišti nalezli torzo lidského těla.

Ohořelé torzo lidského těla nalezeno při požáru příbytku bezdomovců

20.December » Pražský patriot
Dvě jednotky pražských hasičů zasahovaly v Práčské ulici v Praze 4 u požáru provizorního přístřešku osob bez domova dnes od 13:40 hodin.

Kvůli silnému větru zasahovali hasiči v Praze na dvou desítkách míst

7.December » Pražský patriot
V souvislosti se silným větrem zasahovali hasiči v Praze od nedělního odpoledne do dnešní sedmé hodiny ranní u celkem dvaadvaceti případů.
Pavlína Adamcová - Tisková mluvčí
Jaroslav Dušek - Český herec

Tato informační stránka o Jan Kostík zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Kostík" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes