15
new stories - click to show

Zdena Mašínová

Related to

Obrazem: Příběh bratří Mašínů ožívá v kruté taneční gangsterce

13.November » Seznam Zprávy
V libereckém Divadle F. X. Šaldy měl v pátek večer premiéru volně zpracovaný taneční příběh bratří Mašínů od režiséra Štěpána Benyovszkého. V kontroverzní inscenaci účinkuje formace Dekkadancers.

Mašíngun Brothers. Liberecký balet uvádí taneční gangsterku inspirovanou Mašíny

13.November » Bleskově.cz
Tvůrci se nesnažili naznačovat, co je dobře, nebo špatně. Skupinu bratří Mašínů na jevišti reprezentují tři postavy.

Liberecký balet uvede taneční gangsterku inspirovanou příběhem bratří Mašínů

10.November » ČeskéNoviny.cz
Liberec - Balet libereckého Šaldova divadla uvede tragikomickou taneční gangsterku Mašíngun Brothers inspirovanou příběhem bratří Mašínů z 50. let minulého století. Premiéru bude mít...

Zdena Mašínová slaví 88. narozeniny. „Nemohla jsem emigrovat, otec také neodešel,“ řekla

7.November » Forum24
Zdena Mašínová dnes slaví 88. narozeniny. Žena, jejíž život tvrdě poznamenaly oba zločinné režimy, která se nikdy nevzdala a odmítla emigrovat. Tak jako její otec. "Otec, když měl poslední možnost odejít z této země, když se kruh okolo něj uzavíra...

Jan Hrušínský obětí testu na covid. Krizová situace

3.November » ParlamentniListy.cz
Divadla jsou již otevřená. Ale koronavirus působí potíže dále. Naposledy Janu Hrušínskému. Herec z jeho představení čekal na výsledky testu. Čekal, čekal, ale nedočkal se. A tak musel Hrušínský nasadit náhradníka, aby představení zachránil. Diváků...

„Tohle je ta slušnost? Výsměch lidem!“ Jan Veleba zúčtoval s Fialou a spol. Za Zemana. A také za...

1.November » ParlamentniListy.cz
„Vladimír Remek mohl být vyznamenán už v roce 2018,“ říká tehdejší senátor Jan Veleba. Pro ParlamentníListy.cz popsal, jak tomu prý tehdy „zabránil“ dnešní předseda Senátu Miloš Vystrčil. „Neváhal sáhnout ke lžím! Považuji ho za člověka se značnou...

Milan Šteindler řádí jako Mašín Na Jezerce. Režijně ani autorsky nejde o šťastnou inscenaci

23.October » Lidovky.cz
Divadlo Na Jezerce udělalo neobvyklý dramaturgický tah a do svého repertoáru – orientovaného, jak je u soukromé scény zvykem, na divácky vstřícné tituly – zařadilo inscenaci s nelehkým, politicky kontroverzním tématem, věnovanou bratrům Mašínům.

Recenze: Prostříleli se na Západ. Bratry Mašínovy hrají Šteindler a Slovák

19.October » Bleskově.cz
Jan Hrušínský projevil téměř sebevražednou odvahu. Uvádí inscenaci s podtitulem "Bojovali s Hitlerem, bojovali s Gottwaldem, bojovali s Havlem".

Sledujte, co se právě děje v redakci Seznam Zpráv. Buďte s námi

18.October » Seznam Zprávy
Střípky z redakční kuchyně. Postřehy reportérů z terénu. Informace o tom, co pro vás právě připravujeme. Zpravodajové Seznam Zpráv vám v reálném čase poodkrývají, jak vzniká naše zpravodajství.

Obrazem: „Táhněte do Moskvy“. Lidé protestovali proti Ovčáčkovi a Mynářovi

16.October » Seznam Zprávy
Asi 200 lidí v sobotu večer protestovalo před Pražským hradem proti způsobu, jakým Kancelář prezidenta republiky informuje o stavu Miloše Zemana. Ten je od neděle v nemocnici a není jisté, jestli může vykonávat úřad.

Escobarovo dědictví. Kolumbie se snaží redukovat přemnožené hrochy

16.October » Seznam Zprávy
Kolumbie nadále řeší problém se zvetšující se populací hrochů, které do země dovezl proslulý narkobaron Pablo Escobar. Po smrti Escobara žijí zvířata volně v přírodě a podle vědců jsou hrozbou pro místní ekosystém i obyvatele.

Poslanec ANO Babišovi: Zeman transplantaci jater nepotřebuje

16.October » Seznam Zprávy
Jaterní onemocnění prezidenta Zemana není tak vážné, aby byla nutná transplantace jater. Tak informoval lékař a poslanec ANO Julius Špičák svého stranického šéfa Babiše v textové zprávě, kterou má k dispozici Televize Seznam.

Tato informační stránka o Zdena Mašínová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Zdena Mašínová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes