Jan Jedlinský

Related to

Liberecké divadlo odstartuje první online seriál

3.April » Novinky.cz
Originální formu k udržení kontaktu s diváky vymysleli členové Divadla F. X. Šaldy v Liberci. Kromě toho, že šijí roušky, čtou dospělým na dobrou noc povídky E. A. Poea a Jaroslava Haška, vymysleli i dva průběžné seriály.

Balet s vysavačem. Herci z Liberce baví domácím pojetím svých rolí

1.April » iDNES.cz
Lavička jako dřevěné molo, místo pompézních rób kulich, župan a rouška. Vyměnili snad operní sólistka Věra Poláchová a její muž, uznávaný herec Martin Polách, divadlo za svoji zahradu? Tak trochu. Společně se chopili výzvy, kterou si pro členy sou...

Divadlo chystá seriál, spustilo i Večerníčky pro dospělé

29.March » Liberecký deník
Nejen liberecká veřejnost se zapojila do unikátního divadelního projektu, které spustilo DFXŠ. Půjde o natáčení seriálu podle námětů samotných diváků. Liberecká scéna ale už nyní spustila i noční předčítání. Nazvala je Večerníčky pro dospělé.

V Liberci začal workshop Ochutnejte divadlo, nabízí čtyři dílny

6.August » Liberecký deník
Stejně jako v předchozích letech i letos se liberecké Divadlo F. X. Šaldy rozhodlo uspořádat letní workshop Ochutnejte divadlo. Od pondělí do pátku se mohou milovníci divadla zapojit do čtyřech tematických dílen vedených profesionály ve svém oboru...

Tato informační stránka o Jan Jedlinský zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Jedlinský" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes