Ron Johnson

Vztahuje se k

Steve Jobs a jeho podíl na návrhu vůbec prvního Apple Storu

8.prosince » Jablíčkář.cz
Do budování první značkové maloobchodní prodejny Apple byl Steve Jobs podle tehdejšího vedoucího prodeje Rona Johnsona intenzivně zapojený. Pro účely plánování měla společnost pronajatý prostor ve skladu u svého sídla …

USA chtějí zaplatit zřeknutí se Evropy ruského plynu

12.října » Nová republika
Arťom Košelenko 12. 10. 2018 mk.ru/politics Americké úřady se chystají vyčlenit 1 miliardu dolarů na financování evropských energetických projektů. Senátor za Republikánskou stranu Spojených států Ron Johnson a demokrat Chris Murphy vypracovali ná...

V USA přišli na to, jak zničit ruskou energetickou kontrolu nad Evropou

Senátor z americké republikánské strany Ron Johnson a demokrat Chris Murphy představili návrh zákona, který zahrnuje přidělování miliardy dolarů na financování evropských energetických projektů, uvádí agentura Bloomberg.

WE: Americký senátor pochybuje o účinnosti sankcí proti Rusku

9.července » prvnízprávy.cz
USA jsou přímo posedlé sankcemi. V posledních letech se především zaměřily na Rusko, které obviňují z kde čeho, a zejména ze zasahování do amerických voleb. Nicméně se zdá, že z opojné moci udělovat sankce poněkud střízliví.

Americký senátor navštívil Rusko a změnil postoj vůči sankcím

Prezident USA Donald Trump a američtí zákonodárci by měli zrevidovat sankce proti Rusku a proti ruským oligarchům. Prohlásil to senátor Ron Johnson, který přijel ma návštěvu do Moskvy, píše The Washington Examiner.

Trump riskuje obchodní válku. Svět kritizuje nová cla na ocel a hliník

9.března » Echo24.cz
Během volební kampaně současný prezident Spojených států Donald Trump křižoval průmyslový Středozápad, kde vystupoval jako zachránce zapomenutých mužů a žen, jejichž továrny byly zavřeny a pracovní místa přesunuta do zámoří. Nyní Trump podle agent...

Trump plněním volebních slibů riskuje obchodní válku

9.března » ČeskéNoviny.cz
Washington - Během volební kampaně současný prezident Spojených států Donald Trump křižoval průmyslový Středozápad, kde vystupoval jako zachránce zapomenutých mužů a žen, jejichž...

Zavražděný Němcov má oficiální památník. Jeho jméno nese místo před ruským velvyslanectvím ve Washingtonu

28.února » Radiožurnál
Tři roky po vraždě Borise Němcova má bývalý ruský vicepremiér a opoziční předák první oficiální památník. Není to doma v Rusku, ale ve Spojených státech.

FBI opět na mušce. Obama chtěl vědět vše

9.února » Právo
Kolem postupu amerického Federálního úřadu pro vyšetřování (FBI) v době poslední prezidentské kampaně v USA se vynořily nové otazníky – vyvolala je další zpráva z Kongresu připravená republikánským senátorem Ronem Johnsonem a jeho týmem.

Rusko odmítlo vízum americké senátorce z „černého seznamu“

Dva američtí senátoři se vzdali cesty do Ruska poté, co ruský konzulát odmítl vízum jejich kolegovi, senátorce demokratce za stát New Hampshire Joan Shaheenové, píšou noviny Politico.

Republikánský senátor kritizuje daňovou reformu USA

16.listopadu » Web4Trader
Americký republikánský senátor Ron Johnson prohlásil, že je proti aktuální verzi návrhu daňové reformy, předložené Trumpovou vládou.

Americký senátor prohlásil, že McCain hlasuje pod vlivem rakoviny mozku

Republikánský senátor za stát Wisconsin Ron Johnson se stal terčem kritiky poté, co vyslovil domněnku, že jeho americký kolega John McCain hlasuje pod vlivem těžké choroby – rakoviny mozku.

Tato informační stránka o Ron Johnson zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ron Johnson" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes