15
new stories - click to show

Norah Jones

Related to

Norah Jones - I’m Alive

18.October » Český rozhlas Jazz
Radost ze života i přes jeho těžkosti vyjadřuje píseň Nory Jones z jejího posledního alba . Podívejte se na video inspirované populární japonskou mangou!

Pierce Brosnan prodává svou nemovitost v Malibu, a to za 100 milionů dolarů!

3.October » Dum&zahrada.cz
Filmový James Bond, agent 007, hledá kupce pro svou nádhernou rezidenci vystavěnou ve stylu filmu Zítřek nikdy neumírá, který se natáčel v Thajsku v roce 1997.

Dům, ve kterém vyrůstala Meghan Markle, je na prodej za 21 milionů korun!

29.August » Dum&zahrada.cz
Nahlédněte s námi do domu, kde své první roky života strávila bývalá vévodkyně ze Sussexu Meghan Markle, manželka prince Harryho.

Tipy na nejlepší internetová rádia - 8.díl

17.August » PC World
Ukážeme vám, jak najít veškerou svoji oblíbenou hudbu libovolného žánru. Vybrat si tak můžete podle svého aktuálního rozpoložení.

Náš dřívější život skončil. Přesto Norah Jones natočila příjemné letní album

29.July » Aktuálně.cz
„Jsem osamělá / Protože si prohlížím tvé fotky / A zatím poslouchám / Jak odklízejí sníh ze střechy,“ zpívá. A tak sníh taje a vzpomínky blednou.

RECENZE: Hostina ze zbytků. Norah Jones na povedeném albu potřebuje zvednout z podlahy

27.July » Lidovky.cz
Americká zpěvačka a instrumentalistka Norah Jonesová sestavila překvapivě soudržné album z písní „vyhozených“ z předchozích nahrávání.

RECENZE: Na oduševnělé písně Sarah & The Adams z alba "Pověz mi" by se nemělo zapomenout

5.July » musicserver.cz
Říkávalo se jí "česká Norah Jones", třetí deska Šárky Adámkové a její skupiny Sarah & The Adams je ale tím nejlepším důkazem, že podobné nálepky skutečně nejsou zapotřebí. Poprvé přináší ryze české texty, v nichž zpěvaččin hlas a výraz dostávají z...

Norah Jones zkouší nové cesty

Zní to jako broukání do ouška, ale je v tom kromě erotiky také notná dávka melancholie a odevzdání. Americká zpěvačka a pianistka Norah Jones nikdy nikam nespěchala. Na nové desce Pick Me Up Off The Floor se však položila do své muziky s takovou m...

Norah Jones hledá na nové desce cestu z temných nálad a vzkazuje: Zvedni mě z podlahy

Píseň má být jednoduchá a srozumitelná, míní americká zpěvačka a klavíristka Norah Jones. A potvrzuje to novou deskou Pick Me Up Off the Floor, která převyšuje aktuální hudební dění. Přitom vznikla jako autorčin vedlejší produkt.

VIDEO: Haim představily svou novou desku prostřednictvím streamu

30.June » musicserver.cz
Jak slíbily, tak se nakonec přece jen stalo: v pátek Haim vydaly svou třetí studiovku "Women In Music Pt. III". Naplánovaly také turné po amerických obchodech s lahůdkami, ale protože tu ...

Tato informační stránka o Norah Jones zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Norah Jones" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes