15
new stories - click to show

Jan Kábrt

Related to

SWS vzala své partnery na kola na Vysočinu

Distributor SWS uspořádal pro své obchodní partnery již tradiční letní akci, tentokrát v České republice na Vysočině. Dva turnusy partnerů čekala dopoledne v duchu produktových novinek od spřátelených výrobců a odpoledne na kolech nebo v doprovodn...

Obrazem: Cyklosetkání na Vysočině s SWS

29.June » ChannelWorld
Distributor pozval své obchodní partnery na cyklistický výlet na Vysočině spojený se školením. Na méně náruživé cyklisty pak čekala túra po památkách a zajímavých místech v okolí.

Alergie, které nikdo nevěří: Je těžko odhalitelná, ale přesto dokáže způsobit problémy. A nesmíte při ní čokoládu, pivo ani zel

28.February » Proženy.cz
Stává se vám občas, že bez zjevné příčiny zčervenáte v obličeji a svědí vás pokožka, aniž byste si byli vědomi toho, že vám vadí nějaká potraviny? Na vině je možná histamin.

Největší sváteční rizika Čechů: Žlučníkový záchvat, břichabol i těžká kocovina

18.December » Lifee.cz
Sváteční období je spojeno s řadou návštěv a večírků. Právě ty mohou být příčinou nečekaných zdravotních potíží. Někteří lidé totiž nedokáží odolat množství dobrot a alkoholu a pak je zaskočí bolest břicha, nevolnost či kocovina. V závažnějších př...

Partneři SWS v Kaprunu

Ve druhé polovině ledna se v rakouském Kaprunu odehrálo setkání obchodních partnerů spojené se školením, které uspořádala společnost SWS a které se stalo již tradicí. Semináře se zúčastnili významní reselleři a IT výrobci.

Nejdojemnější rozhovor s Karlem Gottem: O štěstí, kterému musíte jít naproti

7.January » Blesk.cz
Domluvili jsme se, že rok musíme začít pozitivně a že si tak budeme povídat o štěstí. A toho zpěvák Karel Gott (79), který letos oslaví osmdesáté narozeniny, zažil vrchovatě. Sám přiznává, že o něm zapochyboval snad jen jednou.
Franco Nero - Italský herec a zpěvák

Tato informační stránka o Jan Kábrt zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Kábrt" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes