15
new stories - click to show

Petra Janů

Related to

Toboganu je třicet! Narozeniny nejdéle vysílané talkshow přišly oslavit známé osobnosti

28.November » ČRo 2 - Praha
Aleš Cibulka a hvězdní hosté oslavili v sobotu 28. listopadu 30. narozeniny Toboganu dvouhodinovým přímým přenosem.

Lady Gaga zažila znásilnění a šikanu. Svého snu se přesto nikdy nevzdala

17.November » Dámská liga
Lady Gaga se nesmazatelně vryla do historie pop music. Diva, která to v životě rozhodně nemá jednoduché, ale i přes všechna příkoří stále posouvá svou uměleckou kariéru dál a dál. Natočila film, získala Oscara, a nikdy se nevzdala svého snu.

Zlatá éra vycpávek. V 80. letech vysílaly signál ženské rovnoprávnosti

29.October » OnaDnes.cz
Pamatujete na Ivetu Bartošovou (†48) či Petru Janů (67) v blyštivých modelech se zvýrazněným pasem a velkými ramenními vycpávkami, které kralovaly 80. létům?

Petra Janů utekla před koronavirem na chalupu: Praha je mrtvé město, nechci nosit hadr přes obličej

7.October » eXtra.cz
Desítky let je hrdou obyvatelkou pražských Dejvic, po vypuknutí pandemie koronaviru ale už přes sedm měsíců bydlí mimo civilizaci. Hlavním důvodem je neochota omezovat se.

Petra Janů rok po Mistrově smrti: Karel Gott nikdy nezemřel, lámala jsem se smíchy z jeho fórů, říká

28.September » eXtra.cz
Před rokem skončila pozemská existence pěvecké ikony Karla Gotta (†80) a redakce eXtra.cz při příležitosti výročí oslovila řadu jeho přátel a spolupracovníků. Jak na mimořádně nadaného a oblíbeného umělce vzpomíná mladší kolegyně Petra Janů (67)?

Jak nenaletět při výběru seznamky?

21.September » Proženy.cz
Chcete se seznámit, ale nevíte, na jakou seznamku se máte zaregistrovat? Jak si vybrat tu nejvhodnější seznamku pro vás? Na co si dát při výběru seznamky naopak pozor? Poradíme vám.

Virózy a podzimní deprese? Zkuste sílu minerálních šperků!

21.September » Proženy.cz
Léto nám skončilo a přichází krásný, pro mnoho z nás však poněkud melancholický podzim. Je to období, které hýří barvami. Stromy mění svůj šat do nádherných hřejivě zemitých odstínů hnědé, oranžové, žluté a červené. Dny se zkracují, postupně se oc...

Pro změnu zdravotní pojišťovny máte čas do konce září

21.September » Proženy.cz
Zdravotní pojišťovnu lze změnit dle stávající legislativy jednou za 12 měsíců, a to buď k 1. lednu nebo 1. červenci. Proč je nejvyšší čas se tím teď zabývat?

Jedinečná multifunkční a bioklimatická PERGOLA SKY

21.September » Proženy.cz
V současné době rostou požadavky obyvatel rodinných domů na úroveň využitelnosti příslušenství a přilehlého okolí jejich obydlí. V důsledku tohoto trendu se v posledních letech doslova roztrhl pytel se zastřešovacími systémy teras.

Neviděli jste srážku cyklistů u Malše?

19.September » Jihočeské týdeníky
ČESKÉ BUDĚJOVICE - Dne 15. září v 16.20 na stezce pro chodce a cyklisty, vedoucí kolem pravé strany řeky Malše pod mostem Kosmonautů (pod Mánesovou ulicí) ve směru jízdy od Malého jezu do centra došlo ke střetu dvou cyklistů a zranění.

Slavní a jejich psí miláčci: Venčí si je sami a milují je až za hrob!

18.September » Blesk pro ženy.cz
Psi jsou láska. Věrnými přáteli za jakékoli situace. A vedle toho jsou i skvělými společníky na procházky venku. Udrží vás v kondici bez ohledu na věk. Uděláte tak radost nejen jim, ale i sobě. Dokonce i celebrity si své mazlíčky venčí samy.
Petr Sepeši - Český zpěvák

Tato informační stránka o Petra Janů zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petra Janů" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes