15
new stories - click to show

Petra Janů

Related to

Petra Janů o školních letech: V prváku jsem propadala, zajímali mě jen kluci a zpěv

5.July » Prima Ženy
Nestárnoucí zpěvačka Petra Janů, která letos v listopadu oslaví 70. narozeniny, na studentská léta vzpomíná se smíšenými pocity. Obvykle si známky vylepšovala až na poslední chvíli a domů nosívala i třídní důtky.

Po příchodu do Prahy Petře Janů v mládí pořádně spadlo sebevědomí!

1.July » NašeHvězdy.cz
V mládí o sobě občas míváme až moc nadšené představy. Pak se objeví lidé, kteří nás vyvedou z omylu, naštěstí pro nás. Petra Janů (69) takové lidi poznala a s jedním z nich strávil... Celý článek najdete na webu nasehvezdy.cz

BLUE STYLE PRIMA FEST

20.June » Informuji.cz
Těšit se můžete na vystoupení těchto interpretů: Lucie Bílá, No Name,... | Zvole nad Pernštejnem - (2022-07-15 00:00:00 - 2022-07-16 00:00:00)

Nezvládnutá městská slavnost

12.June » Písecký svět
Po dlouhé době byla plánovaná s velkým předstihem městská slavnost ,,Dotkni se Písku‘‘. I když byla dlouhá pauza, pořadatelé musí mít zkušenosti z let minulých. Možná, že se pořadatelé pochválí, ale měli by znát názor návštěvníků. Fakt se to nepoved…

U Bídníků jsem usnul, přiznal Jiří Korn. Před 30 lety okouzlili Prahu

6.June » Revue iDNES.cz
V červnu 1992 měl v Československu premiéru první světový muzikál. Česká verze Les Misérables vznikala pod přísným dohledem britských producentů. Konkurzu se zúčastnilo na 500 uchazečů. Role v Bídnících získali třeba Karel Černoch, Jiří Korn, Petra …

Petra Janů o životě bez pravé rodičovské lásky. Máma mi nikdy nechyběla, přiznává

3.June » CNN Prima NEWS
Zpěvačka Petra Janů nikdy nepoznala pravou rodičovskou lásku. Už od osmi měsíců totiž bydlela se svou babičkou. Ačkoliv jí situaci občas ztěžovaly děti ve škole, nikdy toho prý nelitovala. „Díky babičce jsem měla nádherné dětství. Právě ona mě přive…

V kapele mám mladší muzikanty. Vyčerpávají mě, ale krásně, říká Petra Janů

3.June » Revue iDNES.cz
Nepřekonatelná famózní zpěvačka a držitelka několika slavíků Petra Janů patří k našim pěveckým stálicím. Na jevišti stojí přes padesát let, doma má spoustu cen a v životě jeden velký splněný sen. Zpívat, zpívat a zpívat.

Komunisti na schůzi řešili, že jsem neměla podprsenku, vzpomíná Petra Janů

24.May » Revue iDNES.cz
Zpěvačka Petra Janů (69) zavzpomínala na své potíže s policií. V primáckém pořadu 7 pádů Honzy Dědka přiznala, že jich bylo několik. Před lety například dostala oficiální výtku k absenci spodního prádla při koncertování.

Janů, No Name, Chinaski a další. Deset tisíc lidí oslavilo narozeniny Rádia Blaník

23.May » aplausin.cz
Přírodní amfiteátr na Konopišti ožil tuto sobotu velkou narozeninovou oslavou Rádia Blaník. Na stylový koncert „blanických rytířů“ dorazilo nejen deset tisíc návštěvníků, ale 23. narozeniny rádia přišla oslavit i řada českých hvězd.

Rádio Blaník vyprodalo Konopiště, přišlo deset tisíc lidí

23.May » MediaGuru
Deset tisíc vstupenek se prodalo za ani ne čtyři týdny. Tradiční narozeninový koncert Rádia Blaník se uskutečnil opět na Konopišti. Šlo o 23. narozeniny Rádia Blaník.

Tato informační stránka o Petra Janů zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petra Janů" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes