15
new stories - click to show

Jiří Kejval

Related to

Úspěšné mladé tenistky přišly do sídla ČOV, Kejval v nich vidí naděje pro OH

8.August » iFotbal.com
Členky úspěšných mládežnických tenisových družstev do 14 a do 16 let zavítaly v pondělí do sídla Českého olympijského výboru (ČOV). Předseda ČOV Jiří Kejval v nich vidí naděje pro některé budoucí olympijské hry, v případě dívek do 16 let třeba už pr…

Úspěšné mladé tenistky přišly do sídla ČOV, Kejval v nich vidí naděje pro OH

8.August » Sport.cz
Členky úspěšných mládežnických tenisových družstev do 14 a do 16 let zavítaly v pondělí do sídla Českého olympijského výboru (ČOV). Předseda ČOV Jiří Kejval v nich vidí naděje pro některé budoucí olympijské hry, v případě dívek do 16 let třeba už pr…

Notičky: Všichni proti všem. Károlyi mydlil schody předsedovi NSA

23.July » Seznam Zprávy
Více či méně vyhrocené spory se teď vedou leckde, v politice i dalších oblastech. Nicméně aktuální rozklíženost a hašteřivost panující mezi kapitány českého sportu snad nemá obdoby.

Chová se Jiří Kejval jako farizej?

22.July » prvnízprávy.cz
Letos je tomu 10 let, kdy byl do čela Českého olympijského výboru (ČOV) zvolen Jiří Kejval. A byla to velmi turbulentní dekáda.

Kejval krátké variantě nefandí. Ale Czech Republic na OH? Nestrašte

21.July » Seznam Zprávy
Stát rozhodl, že se v zahraničí bude prezentovat jako Czechia. Český olympijský výbor se tomu brání. Martin Dvořák, náměstek ministra zahraničí, vysvětluje, proč je vhodné shodnout se na variantě Czechia a odložit Czech Republic.

Co mají nosit Češi na dresu? Slovo Czechia je pořád problém

20.July » Seznam Zprávy
Už se zdálo, že se na užívání názvu Czechia shodne celé české sportovní prostředí. Než se do věci vložil Jiří Kejval a vedení Českého olympijského výboru a řekli: Ne. „Zklamání,“ zaznělo v reakci z ministerstva zahraničních věcí.

Šéf ČOV Kejval dělá chybu jako soudruzi z NDR. Spojí se fotbal a kolektivní sporty proti němu?

23.June » eFotbal.cz
Česká liga > Dva zásadní projevy přednesl v posledních dnech předseda České unie sportu (ČUS) a šéf České basketbalové federace (ČBF) Miroslav Jansta. I směrem k fotbalu coby největšímu sportu v Česku. Na páteční pražské valné hromadě Fotbalové asoc…

Oheň Olympiády dětí a mládeže zapálí Jakub Vadlejch

Už v neděli 26. června proběhne na Andrově stadionu v Olomouci slavnostní zahájení Olympiády dětí a mládeže (ODM). Na největší multisportovní akci u nás se kvalifikovalo 3539 sportovců a sportovkyň ve dvaceti sportech. Zahájení bude předcházet konfe…

Oheň Olympiády dětí a mládeže zapálí stříbrný oštěpař Jakub Vadlejch

Už v neděli 26.června proběhne na Andrově stadionu v Olomouci slavnostní zahájení Olympiády dětí a mládeže (ODM). Na největší multisportovní akci u nás se kvalifikovalo 3539 sportovců a sportovkyň ve dvaceti sportech.

Turnov a Plzeň nejlepší v Přeboru škol

V Prostějově se konalo celostní finále Přeboru škol v orientačním běhu. Vyhrálo Gymnázium Turnov (základní školy) a Církevní gymnázium v Plzni (střední školy).

Celostátní finále přeboru škol v orientačním běhu PROSTĚJOV 2022

3.June » Prostějov
V úterý 7. června se v Prostějově uskuteční Celostátní finále přeboru škol v orientačním běhu pro rok 2022.

Tato informační stránka o Jiří Kejval zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Kejval" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes