15
new stories - click to show

Radim Klásek

Related to

Mu---Tation – Rozdíly modifikace vnímání

26.October » Taneční aktuality
Další, především kvůli pandemickým omezením dlouho odkládané taneční představení mělo v divadle Ponec svou premiéru. V produkci uskupení tYhle jej vytvořila francouzská vizuální umělkyně dlouhodobě působící v České republice Marie Gourdain.

Mu—Tation: velmi jemné proměny

15.October » Opera PLUS
V novém projektu, který i kvůli restrikcím vznikal více než rok, se scénografka Marie Gourdain zabývá tématem proměny. Proměny jako nutnosti, jako určujícího principu naší existence, kterému je sice možné se bránit, ale není to vůbec nic platné. Imp…

Mu---tation a Celestial Odyssey – On-line (před)premiéry v Ponci

7.February » Taneční aktuality
V prosinci představilo divadlo Ponec dvě virtuální předpremiéry nových inscenací, které koprodukovalo, ale jejichž uvedení před diváky se kvůli pandemii ještě nemohlo uskutečnit.

Obrat konce – Alegorie evropské civilizace

30.September » Taneční aktuality
V dnešní době a světě vnímáme duchovní aspekty lidského života s lehce smíšenými pocity. Najednou není jisté nic z toho, o čem donedávna nebyl důvod pochybovat.

Obrat konce, roztančené úvahy o Evropě a lidstvu

24.September » Opera PLUS
Nová premiéra choreografa Michala Záhory těží poetické obrazy z tématu, které se více či méně dotýká každého z nás. Nejen Evropa, ale celá naše západní civilizace je poháněna imperativem vývoje a zdokonalování, ale v současnosti brzděna pocity stagn…

Z tiskových zpráv: Obrat konce – dílo o domnělé budoucnosti Evropy

15.September » i-divadlo.cz
PONEC – divadlo pro tanec uvádí 21. 9. od 20 hodin nový projekt uskupení Pulsar s názvem Obrat konce a podtitulem Evropa k bodu Omega. Choreografie Michala Záhory je filozofickým zamyšlením se nad tím, co nás jako součást evropského společenství můž…

Pio Dynamo

10.July » Informuji.cz
Pražský improvizační orchestr uvádí 3 dny koncertů, zvukového umění,... | Praha 8 - (2020-07-22 18:00:00 - 2020-07-22 00:00:00)
Karel Jaromír Erben - Český historik, právník, archivář, spisovatel, básník,...
Bohuslav Martinů - Český hudební skladatel

Tato informační stránka o Radim Klásek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Radim Klásek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes