15
new stories - click to show

Radim Klásek

Related to

Mu---tation a Celestial Odyssey – On-line (před)premiéry v Ponci

7.February » Taneční aktuality
V prosinci představilo divadlo Ponec dvě virtuální předpremiéry nových inscenací, které koprodukovalo, ale jejichž uvedení před diváky se kvůli pandemii ještě nemohlo uskutečnit.

Obrat konce – Alegorie evropské civilizace

30.September » Taneční aktuality
V dnešní době a světě vnímáme duchovní aspekty lidského života s lehce smíšenými pocity. Najednou není jisté nic z toho, o čem donedávna nebyl důvod pochybovat.

Obrat konce, roztančené úvahy o Evropě a lidstvu

24.September » Opera PLUS
Nová premiéra choreografa Michala Záhory těží poetické obrazy z tématu, které se více či méně dotýká každého z nás. Nejen Evropa, ale celá naše západní civilizace je poháněna imperativem vývoje a zdokonalování, ale v současnosti brzděna pocity sta...

Z tiskových zpráv: Obrat konce – dílo o domnělé budoucnosti Evropy

15.September » i-divadlo.cz
PONEC – divadlo pro tanec uvádí 21. 9. od 20 hodin nový projekt uskupení Pulsar s názvem Obrat konce a podtitulem Evropa k bodu Omega. Choreografie Michala Záhory je filozofickým zamyšlením se nad tím, co nás jako součást evropského společenství m...

Pio Dynamo

10.July » Informuji.cz
Pražský improvizační orchestr uvádí 3 dny koncertů, zvukového umění,... | Praha 8 - (2020-07-22 18:00:00 - 2020-07-22 00:00:00)
Karel Jaromír Erben - Český historik, právník, archivář, spisovatel, básník,...
Bohuslav Martinů - Český hudební skladatel

Tato informační stránka o Radim Klásek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Radim Klásek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes