15
new stories - click to show

Andrea Vykysalá

Related to

Ukolébavky na hrazdách i v koruně stromu

17.March » Opera PLUS
Sny i noční můry máme všichni. Novocirkusová dívčí skupina AirGym Art Company se jejich častými bizarními motivy nechala inspirovat k vytvoření pásma, které plyne volně právě tak jako přelévající se útržky vzpomínek na události, které jsme nikdy nep…

Poetické vrány v Divadle X10

1.March » czechdesign.cz
O svatém Řehoři mrazy přituhnou a vše umoří, praví jedna z pranostik. Řehoř slaví svátek 12. března. A právě v tento den Holektiv uvede svou poetickou pohybovou performance VRÁNY silně inspirovanou přírodními cykly a českým a moravským folklorem. Au…

Tanec, hudba a cirkus v zahradách. Letní scéna uvádí příběh o andělovi

2.June » Bleskově.cz
Inscenaci Nebesa v pražském Anežském klášteře uvádějí novocirkusový soubor Losers Cirque Company, taneční 420people a pěvci Maranatha Gospel Choir.

Je žonglování a nový cirkus sport? Do určité míry ano, říká akrobatka

20.September » Radio Junior
Andrea Vykysalá a Karolína Maštalíř z divadelního souboru Holektiv kombinují párovou akrobacii s tancem. Co je to vlastně nový cirkus? Moderuje Jiří Kohout.

Andrea Vykysalá a Karolína Maštalíř z divadelního souboru Holektiv v Klubu Rádia Junior

18.September » Radio Junior
Dnes budeme tančit, žonglovat a povídat si o pohybové výchově a projektech, kde se propojuje žánr současného tance, divadla a nového cirkusu. Moderuje Jiří Kohout.

Týden s tancem

16.March » Opera PLUS
Co se děje ve světě tance: Holektiv uvede svou inscenaci Kafeeklatsch online, na květen chystá online premiéru Miřenka Čechová a Spitfire Company. Přinášíme tipy pro tento týden na streamy i vysílání ze záznamů ze zahraničí. The post Týden s tancem …

Kaffeeklatsch – Holektiv se přesunul z divadla do kavárny

Pražskému komornímu baletu se daří aktuálně udržet diváckou pozornost prostřednictvím internetových médií. Na Mall.tv představuje nejen nová díla, ale mimo jiné oživuje choreografie svého zakladatele Pavla Šmoka (1927–2016).

Vrány aneb Holektiv poeticky

12.January » Taneční aktuality
Náš svět je s tím ptačím neodmyslitelně pevně spjat. Ptáci dávají lidské existenci novou touhu po svobodě, byť jsme politicky svobodní.

Týden s tancem

15.December » Opera PLUS
Losers Cirque Company zvou ve středu na novocirkusovou kabaretní show, Andrea Miltnerový se svým týmem v pátek z Ponce. Soubor Holektiv uvádí premiéru Vrány jako taneční film. Národní divadlo odvysílá balet Louskáček – Vánoční příběh živě před Vánoc…

Holektiv uvádí film Vrány

13.December » Divadelní noviny
Holektiv se v projektu Vrány zaměřuje na práci ve specifickém nedivadelním prostoru a na práci s objektem, který nabízí zcela nové pohybové možnosti.

Holektiv uvede taneční film Vrány

11.December » Taneční aktuality
V listopadu se po dlouhé odmlce probudil k životu největší španělský soubor Compañía Nacional de Danza a poprvé od vypuknutí pandemie opět stanul na jevišti před diváky.

Ceny Divadelních novin dostali Karel Dobrý, Kamila Polívková nebo David Radok

2.November » Bleskově.cz
Karel Dobrý získal Cenu Divadelních novin za ztvárnění Franze Kafky. Z režisérů uspěli Kamila Polívková, Nela H. Kornetová nebo David Radok.

Tato informační stránka o Andrea Vykysalá zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Andrea Vykysalá" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes