15
new stories - click to show

Václav Strasser

Related to

Trutnov se roztočí na hrazdě. Adrenalin, nervy na špagátu a úlevný povzdech, že to - opět - všichni přežili

14.September » KrajskeListy.cz
Na celém světě si získal renomé. Podesáté se po Trutnově rozlije atmosféra cirkusových šapitó, kde ovšem nebude přítomná drezúra zvířat, ale lidí. Šílené kousky akrobacie, nad kterými se zasekává knedlík v krku hrůzou, protože představivost bude p...

Letní Letná Light uvede premiéru Buďme spolu

Přímo pro Letní Letnou Light dva přední soubory – Cirk La Putyka a Losers Cirque Company – připravily společné a neopakovatelné představení Buďme spolu.

Největší rodinný festival Kašpárkohraní oznamuje kompletní program s Rybičkami 48, Tomášem Klusem a Michalem Hrůzou

29.August » Turistika.cz
Prázdniny nekončí! Největší rodinný mejdan v Čechách festival Kašpárkohraní letos otevře své brány v neděli 8. září od 11 do 19 hodin na předpolí Obory Hvězda na pražském Vypichu a oznamuje kompletní program. Návštěvníci se můžou těšit na zpěváky…

Čarodějnice se slétnou na Pankrác. Zahraje jim k tomu Zrní a další kapely

27.April » Náš REGION
I letos se u Café Na půl cesty bude snoubit zábava s osvětou, tématem pro tento ročník jsou předsudky, stereotypy a touha žít #beznalepek!

Čarodějnice 2019

19.March » Praha 4
Přijďte se pobavit na tradiční open air akci v parku Na Pankráci u Café Na půl cesty! Jako každý rok akce spojuje zábavu a osvětu v oblasti duševního zdraví. Letošním tématem jsou předsudky a stereotypy a touha žít #beznalepek!

Tato informační stránka o Václav Strasser zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Václav Strasser" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes