15
new stories - click to show

Jiří Klement

Related to

Cyklostezka do Kvasic je stále uzavřená

Cyklostezka podél Moravy vedoucí z Kroměříže do Kvasic je lidem stále nepřístupná. Důvodem je kácení stromů v její blízkosti. „Žádáme občany, aby zákaz neporušovali. Cyklostezka je uzavřená kvůli bezpečnosti a zdraví jejích uživatelů,“ zdůraznil v...

První miminko jižní Moravy je nejspíš i první v Česku

1.January » Brněnská Drbna
Brno 1. ledna (ČTK) - Prvním dítětem narozeným letos na jihu Moravy je holčička Laura, která se narodila minutu po půlnoci v Břeclavi. ČTK to dnes řekl Jiří Klement z tiskového oddělení krajského úřadu. Laura je pravděpodobně i prvním letošním mim...

Prvním letošním miminkem je holčička Laura, narodila se v Břeclavi

1.January » EuroZprávy.cz
Prvním dítětem narozeným letos na jihu Moravy je holčička Laura, která se narodila minutu po půlnoci v Břeclavi. ČTK to dnes řekl Jiří Klement z tiskového oddělení krajského úřadu. Laura je pravděpodobně i prvním letošním miminkem České republiky.

PRVNÍ MIMINKO v Česku je holčička! Laura se narodila v Břeclavi!

1.January » stars24.cz
Prvním dítětem narozeným letos na jihu Moravy je holčička Laura, která se narodila minutu po půlnoci v Břeclavi. ČTK to dnes řekl Jiří Klement z tiskového oddělení krajského úřadu. Laura je pravděpodobně i prvním letošním miminkem České republiky.

VIDEO: Lidé se sešli ke krátké demonstraci proti Zemanovi a Babišovi

Tři desítky lidí se dnes večer sešly na Velkém náměstí v Kroměříži, aby vyjádřily nespokojenost se dvěma čelními představiteli České republiky. Nejprve prošel průvod kroměřížským centrem, poté zazněl krátký proslov na náměstí.

Zdeňka Skaličková obdrží Cenu města Kroměříže

Cenu města Kroměříže za rok 2019 obdrží pedagožka Zdeňka Skaličková, která se celý svůj život zabývá prací s mládeží a seniory. Ve školství působila až do svých pětasedmdesáti let.

Transformační plán Barborky má zelenou

Kroměřížští zastupitelé schválil transformační plán Domova pro osoby se zdravotním postižením Barborka. Plán počítá s postupným přesunem jednadvaceti vytipovaných klientů, kteří nepotřebují nepřetržitou péči, do služby chráněného bydlení a do služ...

VIDEO: Švédky slaví titul, Ratajová je v All Stars

15.December » Deník.cz
Florbalistky Švédska udržely světovou hegemonii a ve švýcarském Neuchatelu se staly posedmé v řadě a podeváté celkově mistryněmi světa. Ve finále porazily domácí Švýcarsko 3:2 v prodloužení.

Tato informační stránka o Jiří Klement zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Klement" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes