15
new stories - click to show

Vladimíra Navrátilová

Related to

„Minimálně neetické.“ Úřednice řeší s developerem byznys města, ale i svůj

3.June » Seznam Zprávy
Vedení Brna řeší s předním developerem výměny pozemků pro bydlení. Podklady radním připravuje majetkový odbor, jehož šéfka od stejného investora získala lukrativní parcely s domy.

Zavřená lávka přes Svratku otevře na podzim. Později ji zbourají a nahradí novou

Brňanům se na podzim znovu otevře přes rok a půl zavřená lávka přes Svratku na ulici Poříčí. Po úpravě přilehlé křižovatky, která zahrne přemístění nepřístupného přechodu. Později po demolici současného mostu ho nahradí nový.

​Stavební ruch bude letos v létě panovat v Brně a Blansku i u Znojma a Čebína

24.5. – Na jihomoravských silnicích bude letos v létě panovat stavební ruch. Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) plánuje rozsáhlou opravu Pisáreckého tunelu, stavbu dvou okružních křižovatek ve Veselí nad Moravou nebo opravu silnice I/53 ze Znojma d...

Jihomoravské silnice čekají opravy. Kudy kvůli stavbě neprojedete?

Na jihomoravských silnicích bude letos v létě panovat stavební ruch. Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) plánuje rozsáhlou opravu Pisáreckého tunelu, stavbu dvou okružních křižovatek ve Veselí nad Moravou nebo opravu silnice I/53 ze Znojma do Lechov...

První krok k novému Mendláku. Před Albertem je pruhovaná plocha se stromy

Přívětivější podobu dostala už nyní část Mendlova náměstí v Brně, ačkoliv je jeho výrazná proměna v plánu až příští rok. V prostoru před supermarketem Albert získali Brňané zcela nové odpočinkové místo.

Do centra Brna s náklaďákem: ničení dlažby má zabránit poplatek za těžká auta

25.February » Brněnský deník
Při průjezdu Masarykovou ulicí v centru Brna musí kvůli poničené dlažbě často kličkovat, aby s kolem neskončil na zemi. Cestu tam kurýrovi Antoniu Marcellovi ztěžují i díry mezi kolejemi. „Když prší, je to docela nebezpečné. Musím pak jezdit upros...

Budoucí zářící arénu Komety čeká důležitý posun. Stavba má začít za rok

8.January » Brněnský deník
/VIDEOVIZUALIAZCE/ Projekt multifunkční haly na brněnském výstavišti se brzy posune do další fáze. Představitelé města ve čtvrtek podají první dvě žádosti o společné povolení.

Z ulic pomalu mizí vraky i auta bez technické. Městům pomáhá novela zákona

26.December » iDNES.cz
Nehezký problém v každém velkém městě: auta bez registračních značek, s vypuštěnými koly, často zarůstající vegetací a zabírající cenná parkovací místa. V dubnu začala platit novela, která městům výrazně pomáhá odstraňovat nevyužívaná auta z komun...

„Žijeme v betonáriu.“ Příběh z lukrativní čtvrti odhaluje bydlení „po česku“

29.November » Seznam Zprávy
Jedno z mála míst, kde staví byty ve velkém. Obyvatelé lukrativní čtvrtě však kritizují počínání developerů i vedení radnice.

Silničáři zfušovali opravu, na novém asfaltu se vytvořilo plno hrbolů

26.October » iRegiony Impuls
Dlouho očekávaná oprava cesty u brněnské části Žebětín naštvala řidiče. Silniční výmoly nahradily hrby po špatně provedené opravě. Městská firma Brněnské komunikace, která rekonstrukci prováděla, slíbila nápravu. Investice se tak prodraží o více n...

Pruhy naváděly do svodidel. V Husově nakreslili nové i s protismykovým povrchem

8.September » Brněnský deník
Protismykový povrch získala v místě nejčastějších dopravních nehod Husova ulice v centru Brna. Městští silničáři v minulých dnech upravili i vodorovné dopravní značení v úseku od zastávky Šilingrovo náměstí po Nádražní ulici.

Parkovací dům v Purkyňově ulici v Brně se stavět zatím nebude

13.July » Seznam Zprávy
Městská firma Brněnské komunikace požádala o ukončení posuzování vlivů plánovaného parkovacího domu v Purkyňově ulici na životní prostředí. Šestipatrový dům s parkovištěm pro 530 aut chtěla začít stavět letos.

Tato informační stránka o Vladimíra Navrátilová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vladimíra Navrátilová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes