15
new stories - click to show

Bohumil Klepl

Related to

Jak to spolu ve skutečnosti mají?

19.October » NašeHvězdy.cz
Není žádným tajemstvím, že k sobě Eva Holubová (61) s Bobem Kleplem (62) mají blízko. Opravdu je ale jejich vztah čistě přátelský, a nebo nám tají milenecký poměr? Českým showbyznysem se linou spekulace, že herečka ze Slunečné Eva Holubová (61) a ...

Lvice v České republice - Vzpomínky na kulturu

18.October » Píše.cz
Tak máme zase po ptákách. A to si pamatuju, jak jsem koncem června přijela do Polska, tam ještě všichni v rouškách, a já se jim v duchu smála, že jaký amatéři. Pak jsem si volala s...

Hodnocení uživatelů: Kutloch aneb I muži mají své dny (Studio DVA divadlo) - 60 % [M217]

27.September » i-divadlo.cz
Zatím nejslabší, co jsem ve Studiu Dva viděl, a však velmi příjemně strávený večer. Tohle divadlo mám prostě rád a nikdy nezklame. Skvělé obsazení (Maděrič, Hádek, Štabrňák a Slaný) a určitě lepší první polovina.

Můj přirozený porod 1.díl

15.September » eMimino.cz
Téma Můj přirozený porod 1.díl popisuje jedna z žen na webu eMimino - přečtěte si její deníček a další příběhy o snažení, těhotenství, narození a mateřství. A napište nám i ten svůj.

Nic není samozřejmost

15.September » eMimino.cz
Téma Nic není samozřejmost popisuje jedna z žen na webu eMimino - přečtěte si její deníček a další příběhy o snažení, těhotenství, narození a mateřství. A napište nám i ten svůj.

Diskuze na mobilu v novém kabátku. Přehlednější a modernější diskuze jsou konečně tu

14.September » eMimino.cz
Diskuze na mobilu v novém kabátku. Přehlednější a modernější diskuze jsou konečně tu. Před pár měsíci jsme spustili nový vzhled diskuzí pro vaše monitory a společně ho upravili tak, aby byl co nejpřívětivější. V posledních týdnech...

Bob Klepl: Sprostě nadávám, rozbíjím věci...Holubové vrazil nůž do zad

14.September » Expres.cz
Jsou jako manželé, rodina, hluboce se milují, i když jejich láska nemá fyzický charakter. Teď ale hrozí, že se cesty Evy Holubové (61) a Boba Klepla (62) navždy rozejdou!

Hodnocení uživatelů: Líbánky na Jadranu (Studio DVA divadlo) - 100 % [M217]

7.September » i-divadlo.cz
Komedie, které nelze v podstatě nic vytknout. Neskuteční Eva Holubová a Bob Klepl, kteří celou hru baví a jsou prostě opravdu divadelní manželé.. Marika Šoposká se Štěpánem Benonim jsou jejich hezkým mladým obrazem.. Určitě doporučuji. Kdyby nebyl...

Holubová vyřvala Klepla

6.September » Aha!
Na Letní scéně Vyšehrad sklízí v těchto dnech velký úspěch slavná komedie Revizor z pera ruského dramatika Nikolaje Vasiljeviče Gogola (†43).

Ve filmu Dvě nevěsty a jedna svatba si zahrál samotný režisér

31.August » SFDB.cz magazin
Česká komedie Dvě nevěsty a jedna svatba pobaví celou rodinu, protože je psaná hodně ze skutečného života. Režie se ujal Tomáš Svoboda. Ten ostatně pracoval také na scénáři a zahrál si jednu z vedlejších malých rolí.

Revizor - režijní debut Evy Holubové

30.August » Scena.cz
Ve středu 19. srpna 2020 uvede divadlo Studio DVA na své Letní scéně Vyšehrad premiéru brilantní satirické komedie Revizor. Stále aktuální dílo Nikolaje

RECENZE: Revizor je komedie, ale takovou vehemenci nepotřebuje

29.August » iDNES.cz
Splnění snu bylo jednou z motivací pražského divadla Studio DVA, aby do svého repertoáru zařadilo klasiku, tedy Gogolova Revizora. Dotyčné přání totiž projevily dvě výrazné tváře zdejší scény, Bohumil Klepl a Eva Holubová.

Tato informační stránka o Bohumil Klepl zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Bohumil Klepl" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes