15
new stories - click to show

Jaroslav Knížek

Related to

Hnutí ANO v Libereckém kraji nově povede Jitka Volfová

5.February » FeedIT.cz
Liberec, 5. února 2021: Krajský sněm hnutí ANO v Libereckém kraji na svém dnešním online jednání zvolil do čela krajské organizace českolipskou starostku Jitku Volfovou. Nahradí tak ve funkci turnovského zastupitele Jaroslava Knížka, který se posunu…

ANO vsadilo v kampani i na exministra Vojtěcha. Prioritou je zdravotnictví

1.October » Liberecký deník
Hnutí si jako jednu ze svých priorit před krajskými volbami určilo zdravotnictví. Jeho členové na předvolebním mítinku lidem rozdávali kromě programu také balíčky s perníkem z Agrofertu.

Ing. Jitka Volfová

11.September » ParlamentniListy.cz
Hnutí ANO zahájilo v Libereckém kraji ostrou část volební kampaně. Hlavní programovou prioritou je zdravotnictví následované dopravou a investicemi.

Volby 2020: Prioritou pro hnutí ANO je zdravotnictví

11.September » FeedIT.cz
Hnutí ANO zahájilo v Libereckém kraji ostrou část volební kampaně. Hlavní programovou prioritou je zdravotnictví následované dopravou a investicemi. „Chceme zvítězit a sestavit kvalitní koalici, která povede náš kraj. Poslední 4 roky se nám dařilo, …

ANO 2011

Hnutí ANO staví v Libereckém kraji jako jedno z mála politických uskupení do čela své kandidátky pro podzimní krajské volby ženu.

Kandidátku hnutí ANO v Libereckém kraji povede Jitka Volfová

9.July » FeedIT.cz
V Liberci, 9. července 2020: Hnutí ANO staví v Libereckém kraji jako jedno z mála politických uskupení do čela své kandidátky pro podzimní krajské volby ženu. Oblastní sněmy hnutí jednohlasně nominovaly na post lídra dosavadní statutární náměstkyni …

Rošáda v ANO: Radku Loučkovou Kotasovou nahradí ve vedení kraje Michal Kříž

23.January » Liberecký deník
Všechny figurky dlouho připravované rošády už mají svá jména. Poté, co v Liberci na konci října rezignoval primátorův náměstek Jiří Němeček (ANO), nahradí ho na začátku března současná krajská radní Radka Loučková Kotasová (ANO).
Jana Vildumetzová - Česká politička a pedagožka
Bohuslav Sobotka - Politik za ČSSD
ČSSD - Přední levicová politická strana
Andrej Babiš - Český podnikatel a politik, předseda hnutí ANO
SARS-CoV-2 - Nový koronavirus způsobující onemocnění COVID-19

Tato informační stránka o Jaroslav Knížek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jaroslav Knížek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes