Jitka Volfová

Related to

Ing. Jitka Volfová

Více než 16 milionů korun má město Česká Lípa v letošním roce vyčleněno na opravy místních komunikací, rozpočet zatím zůstává zachován i přes koronavirovou situaci.

Ing. Jitka Volfová

Ještě letos by měla začít dlouho očekávaná rekonstrukce stávající budovy Jiráskova divadla v centru České Lípy. Léta připravovaný projekt se tak dostává do své konečné fáze.

Obce a města v kraji zřejmě přijdou kvůli koronaviru o stamiliony

Samosprávy v Libereckém kraji očekávají v souvislosti s koronavirovou pandemií propady příjmů v řádu stamilionů korun. Úřady už začaly šetřit, někde omezují investice, zjistila v průzkumu ČTK. Třeba Liberecký kraj ale naplánované investice omezova...

Kraj chce v Ralsku zlikvidovat dalších 17 budov v havarijním stavu

23.April » Liberecká Drbna
Liberecký kraj chce i letos pokračovat v demolici objektů v bývalém vojenském prostoru v Ralsku. Do příštího roku by mělo jít k zemi celkem 17 nevyhovujících objektů.

Další budovy v Ralsku půjdou k zemi. Kraj podá žádost o dotaci

22.April » i-noviny.cz
I letos půjde v bývalém vojenském prostoru Ralsko k zemi několik objektů v havarijním stavu. Firma NEXTA s.r.o., která pro Liberecký kraj zajišťuje demoliční práce, již nyní rozebírá deset objektů, za což kraj zaplatí 8.856.199 korun. Do roku 2021...

Česká Lípa má v plánu rozsáhlé rekonstrukce škol a školek

21.April » Liberecká Drbna
I když jsou školy nyní dočasně uzavřené, brzy se do nich vrátí život. Mezitím chce zlepšit podmínky ve školách Česká Lípa prostřednictvím několika rekonstrukcí.

Nevzhledný podchod u českolipského autobusáku je pryč. Nahradí ho chodník

20.April » Liberecká Drbna
Podchod spojující autobusák s Bulharskou ulicí v České Lípě byl dlouhé roky ostudou města. Nyní je ale už minulostí. Správa železnic podchod zbourala a nyní zde bude chodník.

Lípa odloží podnikatelům nájmy o půl roku

17.April » Liberecká Drbna
Město Česká Lípa rozhodlo o odložení plateb za nájem v nebytových prostorech a na pozemcích v majetku města.

Sedmá Lípa Cantantes opět ocenila pěvecké mládí

29.February » i-noviny.cz
V pátek 28. února se v pořadí již posedmé uskutečnila pěvecká soutěž Lípa Cantante s, kterou pořádá Mezinárodní hudební festival Lípa Musica ve spolupráci se Základní uměleckou školou Česká Lípa . Celodenní soutěžní klání v pěti kategoriích, ve kt...

Ralsko prochází obměnou. Z prostoru pomalu mizí ruiny

24.February » Liberecká Drbna
Ralsko sloužilo vojákům do roku 1991. Po nich zůstalo v dnes již bývalém vojenském prostoru mnoho objektů. Ty Liberecký kraj postupně demoluje. K zemi šly už čtyři desítky objektů.

8/2020

23.February » i-noviny.cz
Předvolební boj začal v Lípě velmi dlouho dopředu. Narážím na to, že před minulými i předminulými volbami se ve schránkách Českolipanů objevily anonymní letáky doporučující, koho volit a koho ne. číst dál
Miroslav Hudec - Český psycholog a politik

Tato informační stránka o Jitka Volfová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jitka Volfová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes