15
new stories - click to show

Martin Kot

Related to

Seznamte se: Martin Kot

15.April » Opera PLUS
Opera Plus představuje současné nejúspěšnější studenty Pražské konzervatoře. Tentokrát je to Martin Kot z akordeonové třídy prof. Ladislava Horáka. The post Seznamte se: Martin Kot appeared first on OperaPlus .

Auto hvězdných závodníků, aristokratů i Jamese Bonda. Anglická automobilka Bentley slaví 100 let

10.July » iROZHLAS
Ve 24hodinovém automobilovém závodě Le Mans ve 30. letech minulého století porazil tehdy nepřekonatelné auto Bugatti. V knize Iana Fleminga s ním dokonce jezdil tajný agent jejího veličenstva James Bond. V obou případech je řeč o vozidle značky Be...

Jak šel čas s Bentley? Již první model jezdil až 120 km/h

8.July » Týden.cz
Za vznikem výrobce luxusních vozů Bentley stál britský průkopník automobilismu a konstruktér motorů Walter Owen Bentley, který se proslavil hlavně díky svým rotačním leteckým motorům používaným v první světové válce.

Letošní Preludium dává šanci talentovaným dětem z regionu

26.February » Šumperk.info
Festival Preludium Aloise Motýla pokračuje v březnu koncerty skutečných hvězd mladé generace i vystoupením talentovaných dětí ze Šumperska. „Veronika Štelcová je desetiletá dívka z Benkova. Už ve školce, když jí bylo pět let,…
Jan Čmejla - Český klavírista
Pavel Trávníček - Český herec

Tato informační stránka o Martin Kot zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martin Kot" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes