15
new stories - click to show

Bronislav Kotiš

Related to

Ladislav Klíma: Já a strýc. Hororově laděný příběh rodícího se šílenství

15.January » ČRo 3 Vltava
Bronislav Kotiš čte povídku z kultovní knihy Slavná Nemesis a jiné příběhy českého filozofa a spisovatele.

Neslyšící děti. Povídky z muzikantských toulek Oldřicha Janoty

7.December » ČRo
Šumavský muzikanti, Sen o Makové hoře a Spálené skořicí. Tři povídky písničkáře Oldřicha Janoty vybrané z jeho knihy Neslyšící děti poslouchejte on-line.

Olga Tokarczuková: Švy. Nic není jisté, vše se mění

13.November » ČRo 3 Vltava
Povídka současné polské spisovatelky, laureátky Nobelovy ceny za literaturu, z knihy Bizarní povídky. Připravil Dominik Mačas. Čte Bronislav Kotiš. Režie Jakub Doubrava.

Muzikálový soubor Divadla J. K. Tyla připravil tři koncerty Jsme muzikál! ...

31.August » Divadlo.cz
Muzikálový soubor Divadla J. K. Tyla připravil při příležitosti 70 let od uvedení prvního muzikálu v Plzni tři exkluzivní koncerty Jsme muzikál! 70, na kterých

Louis Křikava: Malá Lucy

3.July » ČRo 3 Vltava
Povídka z knihy Loupeživý rytíř Florian z roku 1921. Připravil Dominik Mačas. Účinkuje Bronislav Kotiš, režie Miroslav Buriánek. Natočeno v Plzni v roce 2010.

Louis Křikava: Loupeživý rytíř Florian a Malá Lucy

2.July » ČRo
Dvě povídky jednoho z kumpánů Jaroslava Haška, který si liboval v bizarních tématech a pochmurné dekadentní atmosféře. Účinkují Tomáš Šolc a Bronislav Kotiš.

Ondřej Rychlý si pod plzeňským nebem zopakuje Švandu dudáka

23.June » Plzeň.cz
Populární festival Divadelní léto pod plzeňským nebem bude po koronavirové pauze jednou z prvních divadelních akcí v Plzeňském kraji. Festival se sice musel uskromnit a provést změny, na programu ale zůstává úspěšná komedie Švanda dudák v režii Ma...

Děsivý zážitek při představení: Muzikálový zpěvák a herec z Troškových filmů silně krvácel na jevišti

26.February » Super.cz
Opravdu nepříjemný zážitek má za sebou muzikálový zpěvák a herec z Troškových komedií Babovřesky nebo Strašidla Bronislav Kotiš (47). Z neznámých příčin mu totiž pár minut po začátku představení začala téct z nosu krev a nebyl schopný před vyproda...

Hvězda Troškových komedií Bronislav Kotiš: Krvácel na jevišti!

25.February » Aha!
Nebylo to jen obyčejné krvácení. Krátce po začátku muzikálu Sugar (Někdo to rád horké) se Bronislavu Kotišovi (47) spustila na jevišti Divadla Na Fidlovačce krev z nosu takovým způsobem, že nešla zastavit!

Babovřesky 3

26.September » Kritiky.cz
Letní komedie Zdeňka Trošky je úsměvným obrázkem ze života v současné vesnici, která s nadhledem a komediální nadsázkou, tak trochu v duchu Slunce, seno, sleduje kupící se nedorozumění a souhry náhod, které pořádně zamotají hlavu její obyvatelům. ...

Tato informační stránka o Bronislav Kotiš zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Bronislav Kotiš" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes