15
new stories - click to show

Bronislav Kotiš

Related to

Tamara Salcmanová: Sameťáci. Povídková reminiscence na revoluční dny roku 1989

17.November » ČRo Plzeň
Sameťáci jsou rodinným příběhem tří generací na pozadí dějinných událostí od první republiky do roku 1989. Evokuje atmosféru listopadové revoluce plnou optimismu.

Změna v repertoáru: Pan Kolpert (Činoherní studio Ústí nad Labem)

31.October » i-divadlo.cz
Inscenace bude mít v listopadu 2022 obnovenou premiéru v pozměněném obsazení. Za Zuzanu Truplovou roli přebírá Klára Suchá, Matúš Bukovčan alt. Jan Plouhar.

Ladislav Klíma: Já a strýc. Hororově laděný příběh rodícího se šílenství

13.October » ČRo 3 Vltava
Bronislav Kotiš čte povídku z kultovní knihy Slavná Nemesis a jiné příběhy českého filozofa a spisovatele.

Rudolf Jaroslav Kronbauer: Dvojí návrat

12.October » ČRo 3 Vltava
Syrový příběh ze světa léčeben duševně chorých. Připravila Petra Hynčíková. V režii Miroslava Buriánka účinkuje Bronislav Kotiš. Natočeno v Plzni roku 2005.

3x Tereza Kostková

13.July » Divadlo Kalich
Hned třikrát se v tomto týdnu můžete na Prima Hvězdném létě pod žižkovskou věží setkat s Terezou Kostkovou a pokaždé se zasmějete. Ve středu 13. července společně s Nelou Boudovou, Karlem…

Muzikálové představení – Robinson Grusoe

Kutná Hora/Kačina – Letní čas provokuje k návštěvě představení pod hvězdnou oblohou s kulisou vzrostlých stromů. Podobnou příležitost naleznete na nedalekém zámku Kačina, kde se 8. července ve 20 hodin koná muzikálové představení Robinson Crusoe. Pu…

Olga Tokarczuková: Švy

30.January » ČRo 3 Vltava
Povídku polské nobelistky z knihy Bizarní povídky v překladu Petra Vidláka připravil Dominik Mačas. V režii Jakuba Doubravy účinkuje Bronislav Kotiš. Natočeno v roce 2020.

Svět je čím dál bizarnější. Poslechněte si překvapivé a nepředvídatelné povídky Olgy Tokarczukové

29.January » ČRo 3 Vltava
Je podivnost vlastností světa, nebo se skrývá spíše v nás samých? Apolena Veldová a Bronislav Kotiš čtou tři příběhy z knihy Bizarní povídky současné polské autorky.

Tato informační stránka o Bronislav Kotiš zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Bronislav Kotiš" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes