15
new stories - click to show

Tomáš Křivda

Related to

Na MS nominováno

Realizační tým české reprzentace nominoval závodníky na červencové mistrovství světa v OB, které se uskuteční v České republice.

Po téměř třiceti letech změna. Sparta má nového partnera, který ji bude oblékat

1.June » iDNES.cz
Fotbalová Sparta po sedmadvaceti letech změní značku dresů, tréninkového i vycházkového oblečení. Klub uzavřel dlouholeté partnerství s německou společností Adidas, která Spartu oblékala do roku 1994, než ji nahradila americká Nike.

Analýza orienťáckého MČR – kudy běhali ti nejlepší a kde se rozhodoval závod?

28.May » Svět běhu
Víkend patřil prvnímu letošnímu MČR v orientačním běhu – ve Šternberku se v sobotu běžel sprintový závod. Z tratí v historickém centru města si mistrovské tituly odváží Jana Knapová a Tomáš Křivda.

Dvě zlata z orienťáckých šampionátů pro Janu Knapovou

24.May » RUN magazine
O uplynulém víkendu proběhly první letošní republikové šampionáty v orientačním běhu – MČR ve sprintu a MČR sprintových štafet. Formu po Mistrovství Evropy ve Švýcarsku prokázali hlavně naši reprezentanti, ve sprintu zvítězil Tomáš Křivda a Jana K...

Sprintové tituly pro Janu Knapovou a Tomáše Křivdu

První letošní české mistrovské o-medaile jsou rozdány. Ve Šternberku proběhlo Mistrovství ČR ve sprintu. Tituly získali Jana Knapová a Tomáš Křivda.

Krátká trať Českého poháru na Čeřínku

Druhým závodem v Horních Hutích pokračoval Manufaktura Český pohár v orientačním běhu. V elitních kategoriích vyhráli Adéla Indráková a Tomáš Křivda.

Pesimismus v českém sport. Osobnosti varují před dopady omezení na děti

3.May » Deník.cz
Kapitáni týmů fotbalové ligy napsali dopis. Ozvala se olympijská šampionka Barbora Špotáková. Varovný hlas přidal také profesor Pavel Kolář. Lékaři jsou znepokojeni.

Věnujte problému maximální pozornost! Kapitáni ligových klubů se u ministra přimlouvají za děti

29.April » Sport.cz
Návrat k normálnímu sportování bude trvat skoro jeden rok, shoduje se české sportovní prostředí. Hlasy volající po jeho restartu proto sílí. Během čtvrtka byl odeslán ministrovi zdravotnictví Petru Arenbergrovi otevřený dopis kapitánů všech osmnác...

Nominačky na Mistrovství Evropy

V závěru týdne proběhly nominační závody na Mistrovství Evropy, které se poběží v polovině května ve Švýcarsku.

Přípravy na Hry 10. letní olympiády dětí a mládeže České republiky pokračují v plném tempu

Ve dnech od 27. 6. do 1. 7. 2021 by se měla v Olomouci uskutečnit v pořadí již 10. Olympiáda dětí a mládeže ČR a opět (již pošesté) budou na programu i soutěže v orientačním běhu.

Tato informační stránka o Tomáš Křivda zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tomáš Křivda" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes