15
new stories - click to show

Lucie Křížková

Related to

Bývalé Missky vzpomínají: Z jedné je dnes dvojnásobná mamina a moderátorka, z druhé ambasadorka!

14:21 » Blesk.cz
V naší malé republice se rok co rok konají soutěže krásy, a jak se zdá, bývalé vítězky stále v dobrém vzpomínají na své úspěchy. I třeba po neskutečných osmnácti letech… jako Lucie Křížková (36). Nebo „jenom“ po třinácti, v případě Eliška Bučková ...

Lucie Křížková jela pro syna do školy a měla nehodu! Hnutý krk a zlomené sebevědomí!

24.February » Blesk.cz
Modelka a moderátorka Lucie Křížková (36) je podle všeho magnetem na nehody. Opět přecenila své síly a přivodila si bolestivé poranění. Ke karambolu došlo na koloběžce… a půvabné brunetce, jak sama přiznala, to notně otřáslo se sebevědomím.

Neuvěříte tomu, na čem se vydala Lucie Křížková pro syna do školy!

24.February » SpokojeneZeny.cz
Lucii Křížkovou si i dnes mnoho lidí pamatuje ještě pod rodným jménem Lucie Váchová, se kterým v roce 2003 vyhrála soutěž Miss České republiky. Vítězství jí otevřelo cestu k modelingu, kterému se několik let věnovala.

Něžné polibky, luxusní šperky, erotické prádlo i provokativní selfie: Takhle slaví Valentýna tváře českého šoubyznysu

14.February » Super.cz
Na svátek zamilovaných nezapomněly ani tváře českého šoubyznysu. Řada z nich 14. února oslavuje velkolepě, jiní Valentýn neberou příliš vážně. Jsou i tací, kteří jsou zásadně proti a raději si počkají na 1. máje.

Lucie Křížková předvedla bříško jako ze žuly! Ještě lepší postava než v době Miss?

11.February » Blesk.cz
Moderátorka Lucie Křížková (36) patří k ženám, jejichž postava je skutečně záviděníhodná. Ploché bříško, jímž se pyšní, rozhodně nevypadá jako bříško ženy, které odnosilo dvě zdravé děti. Vlastně by se dalo klidně říct, že jí to sluší ještě víc ne...

Otužování frčí. Tereza Ramba soupeří s mužem, Boudová a Pogodová plavou ve Vltavě s nutriemi

7.February » Prima Ženy
Otužování je v módě a mezi lidi, kteří propadli ledové vášni, potkáte i mnoho celebrit. Kdo se otužování s chutí oddává?

České krásky touží po kadeřnictví! Kdo musel přiznat šediny a kdo svou skutečnou barvu?

20.January » Blesk.cz
Koronavirová pandemie zasahuje nejenom do našich peněženek, ale také se podepisuje na našem vzhledu. Řeč není o kilech, co se v době, kdy člověk sedí pořád jenom doma, lehko naberou, ale o nemožnosti dojít si ke kadeřníkovi. Některé slavné dámy ta...

Lucie Křížková předvedla tělo v plavkách: Místo u moře se doma koupe v sudu s ledovou vodou

18.January » Super.cz
Na otužování se vrhla Lucie Křížková (36) již před více než rokem. A nevzdala se ho ani letošní zimu. S manželem, jachtařem Davidem Křížkem, se ponoří s úsměvem do ledové vody na Lipně, kde zvládnou plavat i mezi kusy ledu.

Ryzí radost ze sněhu: Po koupeli v ledové vodě se moderátorka Sama doma válí v plavkách v rozestavěném iglú

16.January » Super.cz
Její manžel, jachtař David Křížek, původně začal stavět iglú hlavně pro děti, sedmiletého Davídka a čtyřletou Lolu. Moderátorka pořadu Sama doma a bývalá vítězka soutěže krásy Miss ČR Lucie Křížková (36) ho ale začala používat ještě dříve, než ho ...

Křížková ze Sama doma: Do sněhu jedině v plavkách!

16.January » Aha!
Trošku netradičně pojala válení andělíčků Lucie Křížková (36). Modelka a moderátorka natáhla plavky, čepici a jak dlouhá, tak široká začala řádit ve sněhové nadílce.

Moderátorka pořadu Sama doma Lucie Křížková: Do sněhu jedině v plavkách!

16.January » Aha!
Trošku netradičně pojala válení andělíčků Lucie Křížková (36). Modelka a moderátorka natáhla plavky, čepici a jak dlouhá, tak široká začala řádit ve sněhové nadílce.

René a Radek ze Svatby se vrhli do Vltavy: Co jim vzkazuje otužilá Křížková?

14.January » Expres.cz
Jako housku na krámě. Tak si mnozí představují v poslední době tolik módní otužování. Zahořeli pro něj i ženichové René a Radek ze Svatby na první pohled. Pro ně a všechny ostatní má moderátorka Lucie Křížková pár cenných rad. Přece jen se na rozd...

Tato informační stránka o Lucie Křížková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lucie Křížková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes