15
new stories - click to show

Karolína Kubáňová

Related to

Tenisté Sparty jsou prvními finalisty extraligy

15.December » Sport.cz
Tenisté pražské Sparty jsou prvními finalisty extraligy smíšených družstev. Po sobotní výhře nad obhájcem titulu I. ČLTK splnili roli favorita proti domácímu týmu Oáza Říčany, nad nímž zvítězili 6:2.

Tenisová extraliga: Sparta vyhrála i podruhé a je ve finále

13.December » TenisPortal.cz
TENISOVÁ EXTRALIGA - Tenisté pražské Sparty jsou prvními finalisty extraligy smíšených družstev. Po sobotní výhře nad obhájcem titulu I. ČLTK splnili roli favorita proti domácímu týmu Oáza Říčany, nad nímž zvítězili 6-2.

Tenisová extraliga už má prvního finalistu, Sparta čeká na soupeře

13.December » ČT24
Prvními finalisty extraligy smíšených družstev jsou tenisté Sparty. Ti po sobotní výhře nad obhájcem titulu I. ČLTK splnili roli favorita proti domácímu týmu Oáza Říčany, nad nímž zvítězili 6:2.

Sparta je prvním finalistou tenisové extraligy, přehrála i Říčany

13.December » iDNES.cz
Tenisté pražské Sparty jsou prvními finalisty extraligy smíšených družstev. Na sobotní výhru nad obhájcem titulu I. ČLTK navázali proti domácímu týmu Oáza Říčany, nad nímž po sedmém duelu vedli 5:2.

GRATULUJEME NAŠIM TENISTŮM

24.August » Orlová
TURNAJ DOROSTU VE FRÝDKUTři naši hráči se zúčastnili turnaje dorostu, který proběhl v prvních srpnových dnech. David Šimeček neměl ve dvouhře tolik štěstí. Dominik Kubatko se v soutěži jednotlivců dostal až do semifinále, kde podlehl celkovému vít...

Tenisový šampionát v Ostravě ozdobí daviscupoví reprezentanti

17.August » iSport.cz
Absolutní česká špička sice na 69. ročníku tenisového mistrovství republiky v Ostravě chybí, ale i tak slibuje MONETA CUP 2020 kvalitní obsazení. Mezi muži budou na kurtech SC a Baníku Ostrava v Komenského sadech bojovat například daviscupoví repr...

Tenisovou extraligu si opět podmanil I. ČLTK Praha v čele s Muchovou

18.December » ČT24
Roli favoritů splnili bez výraznějších problémů. Tenisté I. ČLTK Praha obhájili titul v extralize smíšených družstev, když ve finále v Říčanech zdolali Prechezu Přerov suverénně 5:2 na zápasy. Celkově zapsali už čtvrté prvenství v soutěži.

Tenisovou extraligu si opět podmanil I. ČLTK Praha v čele s Muchovou

18.December » ČT sport
Roli favoritů splnili bez výraznějších problémů. Tenisté I. ČLTK Praha obhájili titul v extralize smíšených družstev, když ve finále v Říčanech zdolali Prechezu Přerov suverénně 5:1 na zápasy. Celkově zapsali už čtvrté prvenství v soutěži.

ITF 25.000 Stuttgart - 3. místo double

25.July » Orlová
Z TENISOVÝCH RAKET Ne vždycky je los přívětivý. První týden v červenci jely Nikola Tomanová a Karolína Kubáňová necelých 900 km autem na mezinárodní turnaj ITF s dotací 25.000 USD do německého Stuttgartu, aby si následně v kvalifikaci zahrály prot...
Václav Šafránek - Český tenista
Tereza Smitková - Česká tenistka
Kristýna Plíšková - Česká tenistka
Lucie Hradecká - Česká tenistka
Lukáš Rosol - Český tenista
Barbora Strýcová - Česká tenistka
Barbora Krejčíková - Česká tenistka

Tato informační stránka o Karolína Kubáňová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Karolína Kubáňová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes