15
new stories - click to show

Dominik Kellovský

Related to

Tenisovou extraligu si opět podmanil I. ČLTK Praha v čele s Muchovou

18.December » ČT24
Roli favoritů splnili bez výraznějších problémů. Tenisté I. ČLTK Praha obhájili titul v extralize smíšených družstev, když ve finále v Říčanech zdolali Prechezu Přerov suverénně 5:2 na zápasy. Celkově zapsali už čtvrté prvenství v soutěži.

Tenisté ČLTK s Muchovou v sestavě obhájili titul v extralize

18.December » Aktuálně.cz
V dnešním finále v Říčanech zdolal výběr ze Štvanice i za pomoci Karolíny Muchové Prechezu Přerov suverénně 5:2 na zápasy.

Vítězem extraligy smíšených družstev se stali tenisté I. ČLTK

18.December » Sport.cz
Tenisté I. ČLTK Praha obhájili titul v extralize smíšených družstev. V dnešním finále v Říčanech zdolal výběr ze Štvanice i za pomoci Karolíny Muchové Prechezu Přerov suverénně 5:1 na zápasy. Celkově I. ČLTK vyhrál soutěž počtvrté.

Tenisovou extraligu si opět podmanil I. ČLTK Praha v čele s Muchovou

18.December » ČT sport
Roli favoritů splnili bez výraznějších problémů. Tenisté I. ČLTK Praha obhájili titul v extralize smíšených družstev, když ve finále v Říčanech zdolali Prechezu Přerov suverénně 5:1 na zápasy. Celkově zapsali už čtvrté prvenství v soutěži.

I. ČLTK Praha porazil i Přerov a obhájil titul v Tenisové extralize

18.December » TenisPortal.cz
TENISOVÁ EXTRALIGA - Tenisté I. ČLTK Praha obhájili titul v Tenisové extralize smíšených družstev. V dnešním finále v Říčanech zdolal výběr ze Štvanice i za pomoci Karolíny Muchové Prechezu Přerov suverénně 5-1 na zápasy. Celkově I. ČLTK vyhrál so...

Tenisté ČLTK míří za obhajobou titulu. Nad Přerovem vedou už 2:0

18.December » NOVA Sport
Tým 1. ČLTK Praha míří za obhajobou v české tenisové extralize družstev. Po dvou úvodních dvouhrách vedou Pražané 2:0, když jejich body získali Tereza Martincová a Jan Šátral. ČLTK vstoupilo do finálového klání jako favorit a oba její zástupci ryc...

Čeští sportovci mají z univerziády sedm medailí

13.July » Sport.cz
Sedm medailí získali čeští sportovci na Světové univerziádě v Neapoli. V poslední den soutěží s českou účastí uzavřeli sbírku stříbrní tenisté Anastasia Zarycká, Dominik Kellovský a Lukáš Hodboď třetím místem v běhu na 800 metrů.

Tato informační stránka o Dominik Kellovský zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Dominik Kellovský" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes