Petr Huťka

Vztahuje se k

Josef Náhlovský (67): Akutní operace!

29.června » Aha!
Účast na Tenisové akademii Petra Huťky se vymstila Josefu Náhlovskému. Ten hned druhý den pobytu skončil v nemocnici s velmi bolestivým zraněním. Co se mu přihodilo?

Josef Náhlovský je po akutní operaci

29.června » Týden.cz
Stejně jako spousta dalších celebrit také oblíbený bavič Josef Náhlovský zavítal do Přerova, kde se koná Tenisové akademie Petra Huťky. Na vítězství ale bohužel pomýšlet nemůže. Již druhý den pobytu se totiž zranil a skončil v nemocnici!

Josef Náhlovský se zranil při tenise

29.června » Týden.cz
Stejně jako spousta dalších celebrit také oblíbený bavič Josef Náhlovský zavítal do Přerova, kde se koná Tenisové akademie Petra Huťky. Na vítězství bohužel pomýšlet nemůže.

Helena Vondráčková: Netušila jsem, že to potrvá tak dlouho

24.června » Novinky.cz
Zpěvačka Helena Vondráčková v sobotu slaví životní jubileum. V únoru vyšlo její nové řadové album Dávno vím svý, minulý týden ho následovalo pěticédéčkové album Diamantová kolekce a v sobotu absolvuje narozeninový koncert na Karlštejně. Chystá pak...

Helena Vondráčková nám prozradila recept na elixír mládí

21.května » Blesk pro ženy.cz
Zpěvačka Helena Vondráčková oslaví příští měsíc velké jubileum, ale na sedmdesát tedy rozhodně nevypadá. Prozradila nám kouzelný elixír, který ji udržuje v kondici.

Tenisový klub v Přerově si chce postavit halu. Kraj přislíbil dotaci

29.prosince » ČRo Olomouc
Patří mezi tenisová centra na Moravě, přesto nemá ani svou vlastní halu. Tenisový klub v Přerově ji chce postavit na místě dnešního centrálního kurtu. Rozpočet haly je 40 milionů, finanční pomoc už přislíbil kraj.
Tereza Smitková - Česká tenistka
Petra Cetkovská - Česká tenistka
Klára Zakopalová - Česká tenistka
Kristýna Plíšková - Česká tenistka
Lucie Hradecká - Česká tenistka
Lukáš Rosol - Český tenista

Tato informační stránka o Petr Huťka zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Huťka" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes