Filip Šnejdr

Vztahuje se k

Academicu ozdobily „limity“

8.června » Atletika.cz
Na pražském Strahově se uskutečnil tradiční mítink Praga Academica. Hned třem atletům se podařilo pokořit výkonnostní požadavky pro start na mistrovství Evropy v Berlíně a k vidění byly i další skvělé výsledky.

Nový světový rekord a páté české místo. Světový šampionát uzavřela mužská štafeta na 4x400 metrů

4.března » Český rozhlas
Halové mistrovství světa v Birminghamu mají už atleti několik minut za sebou. Jako tradičně fanoušci v poslední běžecké disciplíně hnali do cíle mužské štafety. Byla mezi nimi i ta česká a ve finále, ozdobeným světovým rekordem Poláků, nakonec sko...

Polská senzace: štafeta předčila Američany ve světovém rekordu. Češi byli pátí

4.března » Lidovky.cz
Štafeta českých čtvrtkařů skončila na halovém mistrovství světa v Birminghamu pátá. Michal Desenský, Patrik Šorm, Filip Šnejdr a trojnásobný světový šampion z individuálního závodu na 400 metrů Pavel Maslák porazili ve finále jen domácí Brity. Z v...

Nominace na Birmingham schválena

19.února » Atletika.cz
Předsednictvo Českého atletického svazu schválilo na dnešním zasedání nominaci pro halový světový šampionát v Birminghamu.

Staněk překonal národní rekord

6.února » Atletika.cz
Hned šest českých závodníků se představilo na druhém mítinku World Indoor Tour v německém Düsseldorfu. Zazářil zejména koulař Tomáš Staněk, který překonal český rekord Remigia Machury staršího. V Německu se představili také běžci Jakub Holuša, Fil...

Půlkař Šnejdr splnil ve Vídni limit pro start na HMS, Mezuliáníkové unikl jen o fous

27.ledna » Aktuálně.cz
Filip Šnejdr splnil na mítinku ve Vídni limit pro start na halovém mistrovství světa. Dianě Mezuliáníkové chybělo na stejné trati devět setin.

Šnejdr si ve Vídni řekl o HMS

27.ledna » Atletika.cz
Početná skupina českých atletů se vypravila do Vídně na sobotní mezinárodní mítink. V rakouské metropoli se nejlépe dařilo Filipu Šnejdrovi, který na půlce splnil nominační kritérium pro start na HMS v Birminghamu.

Na Strahově se dařilo Šnejdrovi a Vondrové

20.ledna » Atletika.cz
V pátek večer proběhly na Strahově další veřejné závody PAS. O nejvýraznější výkony se postarali Filip Šnejdr a Lada Vondrová.

Na Strahově se blýskli Seidlová a Šnejdr

13.ledna » Atletika.cz
Páteční podvečer patřil ve strahovské hale veřejným závodům. Na startu se představilo hned několik reprezentantů. O nejvýraznější výkony se postarali sprinterka Klára Seidlová a běžec Filip Šnejdr.

Atletický rok 2017 - 3. čtvrtletí

10.listopadu » Atletika.cz
Třetí čtvrtletí atletického roku 2017 bylo hlavně ve znamení velkých šampionátů, na kterých se neztratili ani čeští reprezentanti. Vyvrcholila také Diamantová liga. Co vše se událo ve světě královny sportu v letních měsících?

Tři medaile a osmnáctkrát umístění v elitní osmičce, to je česká bilance na univerziádě

1.září » sportovnilisty.cz
XXIX. Letní světová univerziáda, kterou v termínu 19. – 30. srpna 2017 hostilo tchajwanské město Taipei, je již minulostí. Největšího sportovně-kulturního svátku studentů se zúčastnilo na 7 700 sportovců ze 134 zemí světa, mezi nimiž nechyběli ani...

Baseballisté prohráli s Koreou a na univerziádě skončili čtvrtí

30.srpna » sportovnilisty.cz
XXIX. Letní světová univerziáda v Taipeii se pomalu ale jistě nachýlila ke svému konci, ale i v předposlední den soutěží mohli čeští reprezentanti vybojovat další cenné kovy a rozšířit tak českou sbírku tří medailí. Baseball V utkání o bronzovou m...

Tato informační stránka o Filip Šnejdr zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Filip Šnejdr" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes