15
new stories - click to show

Petr Kubes

Related to

Hadovec a orlice. Pusťte si vyprávění o pomstě odmítnutého nápadníka

22.January » Radio Junior
Poslechněte si pohádku o princezně, kterou odmítnutý ženich Hadovec promění v obrovskou orlici. Jak dopadne boj dobra se zlem?

Michal Šanda: Čtyři příběhy, ze kterých není úniku

6.January » ČRo
Petr Kubes čte povídky ze sbírky, která těží z dokonale odposlouchaného hospodského tlachání a z působivě popsaných soubojů rybářů s přírodou.

Podle úspěchu ODS mají lidé asi krátkou paměť

26.November » Haló noviny
Třináct zastupitelů. Ne v kraji, v celé republice. Co k tomu s odstupem času říci? Myslím si, že je takový výsledek voleb porážkou celé levice. Podobně jako KSČM dopadla v krajských volbách i ČSSD. Jiná levicová alternativa než KSČM a ČSSD v ...

Věra Doubková: Věřím ti

21.November » ČRo Olomouc
Věřím ti. Tak se jmenuje krimipovídka zkušené autorky detektivních příběhů Hany Doubkové. Mohlo by to být romantické vyprávění o lásce a vzájemné důvěře, kdyby ovšem hybatelem děje nebyl egocentrický psychopat. To samozřejmě ještě neznamená, že je...

Spolupracovala s Miladou Horákovou. Potkal je podobný osud. Osudové ženy: Jiřina Zábranová

1.November » ČRo
Portrét učitelky a národní socialistky z Humpolce, nespravedlivě odsouzené ve vykonstruovaném procesu ke 30 letům žaláře.

Cyrano z Bergeracu

30.October » Informuji.cz
Jedno z nejslavnějších francouzských dramatiků všech dob , inspirovaných... | Nový Jičín - (2020-12-07 18:00:00 - 2020-12-07 00:00:00)

Hodnocení uživatelů: Idomeneus (Národní divadlo Brno) - 80 % [Janis]

4.October » i-divadlo.cz
85% Moderně a nezvykle transformovaný příběh stojí zejména na společné recitaci herců, kteří musí diváka zaujmout buď touto společnou a těžko dramatizovatelnou deklamací, anebo na velmi malém prostoru, v krátkých individuálních partech. I přes slo...

Ústecký kraj si zaslouží zvýšenou pozornost

1.October » KSČM
Rozhovor Haló novin s dvojkou na kandidátce KSČM do Zastupitelstva Ústeckého kraje Petrem Kubešem Co považujete v oblasti rozvoje venkova za největší problém? Zásadních problémů je několik. Vylidňování obyvatel, rušení služeb v obcích – zejména ma...

Michel Houellebecq: Elementární částice

30.September » ČRo 3 Vltava
Mravy a nemravy konce tisíciletí v nelítostném románu temné hvězdy evropské literatury. Účinkují Petra Bučková, Petr Kubes a Michal Bumbálek. Režie Radim Nejedlý.

Mudrování (nejen) nad divadlem (No. 592)

26.September » Divadelní noviny
Od čtenáře -- Vskutku velmi, velmi temná story… aneb Mudrování nad premiérou inscenace Velmi, velmi, velmi temný příběh.

Stanislav Beran: Loď, co vás vynese až do nebes

25.July » ČRo 3 Vltava
Příběh o ztrácení dětství i dospělosti. Účinkují Paulína Labudová, Jaroslav Krejčí, Naděžda Chroboková-Tomicová, Petr Kubes a Aleš Spurný. Režie Tomáš Soldán.

Tato informační stránka o Petr Kubes zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Kubes" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes