15
new stories - click to show

Vladimíra Kunce

Related to

Starostka města navštívila první letošní narozené miminko

1.March » Otrokovice
Prvním občánkem Otrokovic se letos stala Linda Klíšová. Linda se narodila mamince Haně a tatínkovi Zdeňkovi 3. ledna ve zlínské nemocnici. Po uplynutí šestinedělí se vydala rodinu Klíšovu navštívit starostka města Hana Večerková.

V Otrokovicích zahájíme cyklistickou sezonu společným úklidem

1.March » Otrokovice
Úklid okolí cyklostezky Zlín – Otrokovice se uskuteční i v letošním roce. Otrokovičtí a zlínští dobrovolníci zahájí cyklistickou sezonu společným úklidem stezky pro chodce a cyklisty podél řeky Dřevnice. Tentokrát termín připadá na sobotu 30. břez...

S rostoucí životní úrovní obyvatel roste i produkce odpadu

28.February » Otrokovice
Za jedno čtvrtletí vyprodukují obyvatelé Otrokovic přibližně dva tisíce tun odpadu. Nárůst lze zaznamenat zejména u směsného komunálního odpadu, což lze přičíst rostoucí životní úrovni. Pozitivním trendem se stalo jejich třídění.

Na kulturní činnost rozdělí otrokovická radnice téměř půl milionu korun

28.February » Otrokovice
Program pro poskytování dotací z rozpočtu města v oblasti kultury schválilo Zastupitelstvo města Otrokovice na svém posledním zasedání. Zájemci o dotaci mohou doručovat žádosti od 19. do 21. března 2019. Na kulturu v Otrokovicích je pro rok 2019 v...

Přirozená strava jako základ zdraví

28.February » Otrokovice
Odbor školství a kultury MěÚ Otrokovice, oddělení městské knihovny zve na přednášku Mgr. Romany Jansové - Přirozená strava jako základ zdraví.

Fotograf Kunc představí své fotografie v otrokovické galerii

27.February » Zlin.cz
OTROKOVICE - Vernisáž výstavy fotografií Vladimíra Kunce se za účasti autora uskuteční 4. března v 18.00 hodin v otrokovické galerii. Serveru Zlin.cz to uvedla mluvčí města Romana Stehlíková.

Vladimír Kunc představí své fotografie v Městské galerii Otrokovice

26.February » Regiony 24.cz
Vernisáž výstavy fotografií Vladimíra Kunce se za účasti autora uskuteční 4. března 2019 v 18 hodin v otrokovické galerii. Výstava s názvem ZAKÁZANÁ ŠUMAVA potrvá do konce března a je na ni zvána široká veřejnost.

Registrace kampaně Do práce na kole 2019 startují 1. března

25.February » Otrokovice
Devátý ročník celostátní soutěže Do práce na kole se uskuteční v květnu 2019. Registrace začínají 1. března a během března jsou i nejvýhodnější. Neváhejte a přihlaste se včas.
Zdeněk Izer - Český herec, bavič a moderátor
Jana Fischerová - politik za ODS
Jiří Běhounek - politik za ČSSD, hejtman kraje Vysočina

Tato informační stránka o Vladimíra Kunce zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vladimíra Kunce" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes