Michal Kvapil

Related to

Agrofert ztrojnásobil zisk na 4,5 miliardy korun

29.May » Novinky.cz
Koncern Agrofert loni meziročně ztrojnásobil zisk na 4,48 miliardy korun. Společnost to uvedla v páteční tiskové zprávě. Sto procent akcií koncernu bylo vloženo do svěřenských fondů AB private trust I a AB private trust II českého premiéra Andreje...

Kvůli roztočům včelaři počítají ztráty, někteří přišli o všechno

2.March » Novinky.cz
Ne zrovna šťastný půlrok mají za sebou mnozí včelaři po celé České republice. Řada z nich kvůli roztoči kleštíkovi včelímu přišla o všechna svá včelstva.

Boleslavané se snaží nepanikařit, strach ale připouštějí

27.February » Boleslavský deník
Obchody začínají na různých místech Česka vypadat jako v poslední den před Vánocemi, nebo před blížící se katastrofou. V některých boleslavských obchodech byly ve čtvrtek regály s vybraným zbožím prázdnější, nebylo to ale tak vážné.

Florbalisté Otrokovic hrají o jistotu play off

7.February » iDNES.cz
Od Vánoc odehráli pouze dva ostré zápasy, během následujících tří týdnů jich musí zvládnout pět. Ještě před koncem základní části superligy (1. března) by ale chtěli mít florbalisté Hu-Fa Panthers Otrokovice jistou účast v play off.

FOTOKVÍZ: Poznáte místo na Mladoboleslavsku?

28.October » Boleslavský deník
Všímáte si svého okolí? Samozřejmě ano. Ale poznáte města a obce regionu podle detailů, které pro vás zachytil hledáček redakčního fotoaparátu? Zkuste to s naším novým fotokvízem. Poznáte, z jaké obce vám snímky přinášíme dnes?

Chtěl se stát myslivcem bez zkoušek, podvod mu ale neprošel

23.October » Novinky.cz
Myslivcem bez zkoušek se chtěl za pomoci funkcionáře mysliveckého spolku stát devětatřicetiletý muž ze Šumperska. Podvod však povedené dvojici nevyšel.

Myslivec při honu na Tachovsku zastřelil kolegu, hrozí mu 6 let vězení

17.September » Novinky.cz
Až na šest let ve vězení může skončit 42letý myslivec z Tachovska, který podle policie loni na podzim zastřelil při honu svého o dvacet let staršího kolegu. Vyšetřovatelé nyní nimroda obvinili z trestného činu usmrcení z nedbalosti.

NKÚ: Městský soud v Praze měl v účetnictví chyby za miliardu

26.August » Novinky.cz
V účetní závěrce Městského soudu v Praze za rok 2017 byly chyby za více než miliardu korun. Vznikly tak, že soud neúčtoval některé významné závazky a náklady v době jejich vzniku. Na základě prověrky o tom v pondělí informoval Nejvyšší kontrolní ú...

Socha Svobody byl francouzský dar, ze kterého Američané nebyli nadšeni

18.June » Zet.cz
Zrodila se ve Francii, ale přesto je dodnes symbolem Ameriky a vítá všechny návštěvníky na ostrově v newyorském zálivu. Socha Svobody připlula do New Yorku 17. června 1885 ve 214 bednách, které přivítalo více než 200 tisíc zvědavců. Monument byl z...

Pamatujete si zvuk vuvuzel? Před 9 lety odstartoval fotbalové mistrovství v JAR

11.June » Zet.cz
Rok 2010 se ve fotbalovém světě zapsal do historie. V pátek 11. června 2010 totiž začalo v Jihoafrické republice za doprovodu všudypřítomného bzučení vuvuzel mistrovství světa, a to vůbec poprvé na africké půdě. Nejlepší fotbalisté světa se celý m...

Trenér Kvapil zůstává, florbalisté Otrokovic ale omladí tým

10.June » iDNES.cz
Potřetí za sebou skončili ve čtvrtfinále play off, přesto o změně trenéra kluboví šéfové ani nepřemýšleli. Superligový tým florbalistů Otrokovic bude stejně jako v předchozí sezoně vést Michal Kvapil.

Legoland. Nečekané fantazie všeho druhu

10.June » Zet.cz
Máte rádi Lego? Tak pozorně poslouchejte. 7. června 1968 se otevřely brány vůbec prvního zábavního parku Legoland na světě. Toto místo se nachází v domovském městě Lega, kterým je dánský Billund. Mezi atrakcemi figurují detailně vybudované části m...

Tato informační stránka o Michal Kvapil zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michal Kvapil" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes