15
new stories - click to show

Emil Larsson

Related to

V kádru hokejistů Švédska nahradil Larssona útočník Sandberg

12.February » Sport.cz
Z týmu domácích hokejistů na Švédských hrách v Malmö vypadl po čtvrtečním utkání s českou reprezentací útočník Emil Larsson. Ve výběru jej nahradí dodatečně povolaný Filip Sandberg z jönköpingského HV 71.

Rusové udolali v nájezdech Švédy, rozhodl Kuzmenko

17.December » Sport.cz
Hokejisté Ruska vstoupili do domácího turnaje Channel One Cup v Moskvě, který je druhou akcí Euro Hockey Tour v sezoně, vítězstvím 4:3 po samostatných nájezdech nad Švédskem a upevnili si tak vedení v sérii. Švédové v duelu dvakrát vedli, sborná p...

Ruští hokejisté urvali výhru nad Švédskem až v nájezdech, rozhodl Kuzmenko

17.December » iDNES.cz
Ruští hokejisté vstoupili do domácího turnaje Channel One Cup v Moskvě, který je druhou akcí Euro Hockey Tour, vítězstvím 4:3 po nájezdech nad Švédskem a upevnili si tak vedení v seriálu. Švédové v duelu dvakrát vedli, sborná pak ze stavu 1:2 otoč...

Sborná začala domácí turnaj výhrou, Švédové i počtvrté v sezoně padli

17.December » Hokej.cz
Hokejisté Ruska navázali na vítěznou Karjalu, na úvod domácího Channel One Cupu porazili Švédsko 4:3 po nájezdech a vyhráli i čtvrtý duel v ročníku. Naopak jejich soupeř dál čeká na první vítězství.

Rusové dvakrát dotahovali, ale houževnaté Švédy udolali na nájezdy

17.December » ČT sport
Až v osmé sérii nájezdů se rozhodl odpolední duel mezi domácími Rusy a Švédy na Channel One Cupu. Sborná slaví vítězství 4:3 po nájezdech. Tre kronor napravují listopadový Turnaji Karjaly, kde třikrát prohráli a získali pouhý bod. Nyní se už v Mos...

V nominaci hokejistů Švédska nahradil Strömwalla Larsson

15.December » Sport.cz
V nominaci švédských hokejistů na Channel One Cup v Moskvě nahradil útočníka Malteho Strömwalla z Petrohradu z Kontinentální ligy Emil Larsson z Örebra. Kouč Johan Garpenlöv tak má ve dvaadvacetičlenném kádru šest hráčů ze švédské ligy a 16 z KHL.

Sborná nestačila na Tre Kronor a Češi slaví, po 25 letech ovládli Švédské hry

9.February » Hokej.cz
Parádní výkony proti Švédsku a Finsku přinesly kýženou odměnu. Čeští hokejisté po 25 letech slaví triumf na Švédských hrách. Pomohli jim k němu domácí hokejisté, kteří v dramatické bitvě přetlačili Rusy 4:2.

Tato informační stránka o Emil Larsson zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Emil Larsson" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes