15
new stories - click to show

Niki Lauda Bývalý rakouský pilot Formule 1

Related to

Zajímavé statistiky po Grand Prix Miami 2023

10.May » F1 Sports
Všichni jezdci dokončili závod a vyhrál jezdec po startu z devátého místa. Nic z toho není úplně obvyklé.

Verstappen završil v Miami stíhačku z deváté pozice na startu suverénním vítězstvím

7.May » Aktuálně.cz
Max Verstappen vyhrál nedělní Velkou cenu Miami, i když do ní startoval až z deváté pozice, což se naposledy povedlo Niki Laudovi v roce 1984.

Všechno v pořádku? Ani zdání, v Baku se vynořily další maléry

1.May » F1News.cz
Po čtyřech týdnech se F1 vrátila na okruhy, platformy, televizní obrazovky a vůbec všude tam, kde je to obvyklé. Ještě nedozněly dohady kolem úvodních tří Grand Prix a jeden z nejnudnějších závodů přinesl další momenty nejen k zamyšlení.

Hvězdou filmu Rivalové není jen Hunt a Lauda, ale skvostná Lancia 2000 Berlina

8.April » Garáž.cz
Nenápadný, hranatý, hnědý sedan by možná dost z vás ani neznalo, nebýt jedné skvělé scény z filmu Rivalové. Jenže právě kvůli ní jsem zatoužil si jej vyzkoušet, což se mi opravdu splnilo. A předčilo to mé očekávání, naštěstí v pozitivním slova smysl…

VW Multivan T7 jako terénní drsňák upravený německými specialisty

23.February » Garáž.cz
Volkswagen Multivan T7 je vynikající pro přepravu osob pohodlně, precizně a vlastně i relativně svižně. Zdolávat s ním dlouhé vzdálenosti je velmi příjemné, ale co takhle jízda v terénu? Tuto otázku si nejspíš položili lidé z Delta4×4 a připravili ř…

Niki Lauda nezastavil, aby zachránil umírajícího kolegu, a nelitoval toho. Co se stalo tři roky před známou nehodou?

23.February » Zoom iPrima
U záznamů nehod z 29. července 1973 a 1. srpna 1976 dodnes mrazí. Připomeňte si nejnebezpečnější období závodů Formule 1.

Cena benzinu stagnuje, nafta zlevnila o 27 haléřů

23.February » Garáž.cz
Průměrná cena benzinu v Česku v posledním týdnu stagnovala. Od předchozí středy se zvýšila o dva haléře na 37,66 koruny za litr. Nafta za stejnou dobu naopak zlevnila, a to o 27 haléřů na 36,60 koruny za litr. Vyplývá to z údajů společnosti CCS, kte…

Formule 1: Příběhy, které stojí za to připomenout

23.February » CarsMag.cz
Formule 1 je královská disciplína automobilového sportu. Jména jako Michael Schumacher, Lewis Hamilton či Sebastian Vettel znají i ti, kteří se o tento sport jinak vůbec nezajímají.

Brutální mastodonti od BMW v novém: Osmiválce X5 M a X6 M se dočkaly elektrického dopingu

23.February » Garáž.cz
V Mnichově pokračují v přívalu letošních novinek a představují modernizovaná rychlá SUV X5 M Competition a X6 M Competition. Osmiválcové novinky mají stejný výkon jako dříve, ale nově se představují s 48voltovým mild-hybridem. Ten má za cíl zvýšit ú…

Proč nás 150 km/h nespasí: České dálnice potřebují něco jiného než povolit vyšší rychlost

23.February » Garáž.cz
Kolik bychom měli jezdit po dálnici? Zatím je povolené maximum 130 km/h, ale po letech planých diskusí se začíná velmi hlasitě mluvit o zvýšení na 150 km/h. Jenže my si myslíme, že české dálnice potřebují něco docela jiného.

Tato informační stránka o Niki Lauda zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Niki Lauda" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes