15
new stories - click to show

Radek Ležatka

Related to

Byla tu první sauna v Praze i bazén, nyní je památka opuštěná. Co bude s Domem kultury těla?

17.September » ČRo
Býval tu Klárův ústav slepců, Dům kultury těla s první saunou v Praze i Obvodní státní zastupitelství pro Prahu 1 a Prahu 7. Dnes je památkově chráněná budova architekta Josefa Piskače z roku 1909 prázdná. Jak to v ní vypadá dnes a co s objektem plá…

Potrestaný soudce Berka žádá vrátit půl milionu za zabavený majetek

11.December » Seznam Zprávy
Na Ministerstvo spravedlnosti přijde brzy žádost bývalého soudce Jiřího Berky. Chce po státu finanční kompenzaci ve výši okolo 500 tisíc korun.

Stát hledá zabaveným pejskům nový domov

7.October » Plzeňský deník
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) řeší často případy týraných zvířat, zejména psů.

Úřad v Plzni se často stará o týraná zvířata

1.October » Plzeňský deník
Portfolio majetku Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) je velmi pestré. Úřad se nejčastěji stará o pozemky, které byly převedeny z bývalých okresních úřadů při reformě veřejné správy v roce 2002. Mnohdy ale také řeší případy týr…

Ani Středoevropské fórum, ani úřad. Obří olomoucká kasárna čeká prodej

19.August » iRegiony Impuls
Dva plány na využití obrovských Hanáckých kasáren u centra Olomouce padly. Nebude tu Středoevropské fórum a zřejmě ani magistrát. Roky jsou prázdná, na jejich oživení jsou třeba stamiliony. Stát, jemuž objekt z 19. století patří, je zkusí prodat.

Narodil se v Chicagu, učil v Domažlicích. Stát od něj získal sbírku umění za miliony

16.August » Aktuálně.cz
Grafiky Maxe Švabinského či Bohuslava Reynka v hodnotě 10 milionů korun získal stát od chicagského rodáka a domažlického učitele Ervína Ježka.

Zámku v Doksanech chtějí najít majitele. Nyní je sešlý zámecký komplex prázdný

Nového majitele hledá Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) pro státní zámek v Doksanech, který v uplynulých dnech získal do své správy od Národního památkového ústavu. Aktuálně také v rozsáhlém areálu zámku připravuje údržbu zele…

Učitel (†88) nezanechal dědice: Státu propadla sbírka v hodnotě 10 milionů

7.August » Ahaonline.cz
Celý život shromažďoval domažlický učitel Ervín Ježek (†88) umělecká díla. Nezanechal ale dědice, a tak vše po jeho smrti připadlo státu.

Milionové dědictví! Stát získal unikátní sbírku obrazů po zesnulém učiteli z Domažlic

6.August » Blesk.cz
Do klína spadla českému státu sbírka uměleckých děl v hodnotě 10 milionů! Jsou zde skvosty jako díla Jaroňka či Švabinského. Shromáždil je domažlický gymnazijní učitel Ervín Ježek (†88). Ten před čtyřmi lety zemřel bez dědiců.

Stát získal soukromou sbírku po zesnulém sběrateli umění. Obsahuje díla Švabinského, Boudy či Reynka

5.August » Český rozhlas
Česká republika získala jednu z nejvýznamnějších soukromých sbírek české grafiky. Jde o pozůstalost po domažlickém gymnaziálním profesorovi, malíři a milovníkovi výtvarného umění Ervínu Ježkovi, jejíž hodnota je přes deset milionů korun. Ježek zemře…

Obrana se zbavuje nepotřebných nemovitostí. Nabízí pozemky, budovy i bunkry

4.August » MoneyMAG.cz
Ministerstvo obrany dnes přidalo do nabídky dalších 25 nepotřebných nemovitostí. Zájemci mohou odkoupit celkem 47 nemovitostí za téměř osm milionů korun, uvedla v tiskové zprávě Jana Zechmeisterová z tiskového oddělení ministerstva obrany.

Obyvatelé Ježkovic mohou být klidnější. Přístupovou cestu k domům získala obec

Důležitý přístup pro obyvatele rodinných domů v Ježkovicích je nyní ve vlastnictví obce. Pozemek o rozloze 650 metrů čtverečních získala od Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM).
Antonín Vlk - Politik za ODS

Tato informační stránka o Radek Ležatka zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Radek Ležatka" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes