Alexander Lichý

Related to

Whistleblowing (2): Dvě třetiny lidí nevěří v soudní ochranu

15.January » CFOWorld
Ochranu whistleblowerů proto řeší i nově přijatá směrnice EU, která se nyní zavádí do praxe. Oznamování bude nově podporované v nejvýznamnějších sektorech, které jsou již nyní regulované EU.

Whistleblowing (1): Mají čeští zaměstnanci odvahu oznámit protiprávní jednání?

15.January » CFOWorld
Nová evropská směrnice na ochranu oznamovatelů protiprávního jednání (whistleblowerů) ukládá organizacím chránit osoby, které takové oznámení učiní. Mimo jiné budou muset všechny společnosti s padesáti a více zaměstnanci zřídit své interní kanály ...

Umělá inteligence mění content marketing

2.January » CFOWorld
Abyste byli úspěšní v obsahovém marketingu, musíte především pochopit, s jakým záměrem uživatelé ve vyhledávačích zadávají své dotazy, aby vaše stránky poskytly takové odpovědi, které lidé hledají. Je takový přístup je ve shodě s technologiemi, kt...

Content marketing: Pochopte svého uživatele

13.December » CIO Business World.cz
Abyste byli úspěšní v obsahovém marketingu, musíte především pochopit, s jakým záměrem uživatelé ve vyhledávačích zadávají své dotazy, aby vaše stránky poskytly takové odpovědi, které lidé hledají.

Hledá se dlouhý konec provazu

2.December » CFOWorld
Roztočená mzdová spirála posledních dvou let jako by neměla konce. Odboráři tlačí na další růst mezd a platů, ekonomové varují, že růst personálních nákladů už svým tempem převýšil růst produktivity podniků. Mantra, kterou se všichni zaklínají, je...

WordPress – rychlejší vyhrává: Jak to změřit

23.November » CIO Business World.cz
Vyhledavače – a především Google – stále přitvrzují na technické požadavky na webové stránky. Dva nejdůležitější faktory jsou podpora mobilních zařízení a rychlost načítání stránek. V začátcích webu před dvaceti lety mobilní zařízení nebyla a poku...

Kdy začneme sami pociťovat genderovou nerovnost?

31.October » CFOWorld
A máme tady zase jedno dokončené udílení státních vyznamenání ku příležitosti státního svátku. Když se podíváme na seznam, tak letos bylo oceněno 42 osobností, z toho 6 žen a 36 mužů.

Kdy začneme pociťovat genderovou nerovnost?

30.October » CFOWorld
A máme tady zase jedno dokončené udílení státních vyznamenání ku příležitosti státního svátku. Když se podíváme na seznam, tak letos bylo oceněno 42 osobností, z toho 6 žen a 36 mužů.

Průmysl 4.0: Marketing selhal

20.September » CFOWorld
Koncept Průmyslu 4.0 je starý osm let. A přesto jej nezná třetina manažerů a polovina studentů technických oborů na středních a vysokých školách.

Revoluce dovedností

20.September » CFOWorld
Roboti lidem práci neberou, ale dávají. Společnosti, které digitalizují, rostou a tento růst vytváří další pozice a nové profese.

Rovné příležitosti zatím v nedohlednu

20.September » CFOWorld
Co se týče situace na trhu práce, postavení žen a mužů je stále nevyrovnané, a to jak z hlediska platů, tak i v přístupu k pracovním příležitostem a v možnostech kariérního růstu.

Virtuální asistenti na vzestupu

20.September » CFOWorld
Další impulz přinesou hlasová rozhraní, která umožní nové způsoby interakce s podnikovými aplikacemi.
Android OS - Operační systém
iOS - Operační systém pro tablety a mobilní telefony
Microsoft - Americká softwarová společnost
ČSSD - Přední levicová politická strana

Tato informační stránka o Alexander Lichý zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Alexander Lichý" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes