15
new stories - click to show

Antonín Liška

Related to

Plzeň: Výstava v mázhauzu radnice připomíná historii plzeňského letectví

Výstavní panely v mázhauzu plzeňské radnice ukazují historii i současnost letectví v Plzni. Připomínají, že před 110 lety se narodil generálmajor Antonín Liška, který se za druhé světové války jako pilot RAF zapojil ve Velké Británii do zahraniční...

Jak se začínalo v Plzni létat. I o tom je výstava v mázhausu radnice

24.July » Náš REGION
Milovníci létání si v těchto dnech přijdou na své v mázhausu plzeňské radnice. Dozví se tady nejen o tom, že právě západočeská metropole byla jednou z kolébek aviatiky u nás.

Vážná nehoda motorkáře na Klatovsku - FOTO

22.July » QAP.cz
Ve čtvrtek 22. července došlo v dopoledních hodinách na silnici č.169/II k vážné dopravní nehodě motorkáře. Na místě momentálně zasahují záchranáři, hasiči i policisté.

Ve chvíli, kdy cizinka uviděla strážníky, začala se svlékat

22.July » QAP.cz
Třiačtyřicetiletá cizinka se bude zodpovídat ze vzbuzování veřejného pohoršení a neuposlechnutí výzvy úřední osoby. Protiprávního jednání se žena dopustila v dopoledních hodinách na Americké třídě.

Výstava v mázhauzu radnice připomíná historii plzeňského letectví - FOTO

22.July » QAP.cz
Výstavní panely v mázhauzu plzeňské radnice ukazují historii i současnost letectví v Plzni. Připomínají, že letos uplynulo 30 let od založení Letecké záchranné služby Armády ČR Plzeň-Líně.

Astronaut John Glenn, legionář Bohumil Borecký a vojenský pilot Antonín Liška

Pravidelná týdenní rubrika proudového vysílání, ve které si připomínáme výročí spojená se zajímavými osobnostmi. Připravil Ivan Mls.

Astronauta John Glenn, legionář Bohumil Borecký a vojenský pilot Antonín Liška

Pravidelná týdenní rubrika proudového vysílání, ve které si připomínáme výročí spojená se zajímavými osobnostmi. Připravil Ivan Mls.

Bývalý boxer při výslechu zmrzačil ženu a zabil dva muže. Po revoluci ale Picha rehabilitovali

20.October » info.cz
Miroslav Pich nebyl jen úředníkem Státní bezpečnosti (StB). Svoji práci bral jako poslání a pro splnění úkolů neváhal i zabíjet. Osobně při výslechu zavraždil nejméně dva lidi. Jednoho ubil vlastníma rukama, druhého zastřelil a zahrabal. Neštítil ...

Předseda OV KSČM v Táboře Ladislav Šedivý ohlásil rezignaci

5.September » Jihočeské týdeníky
TÁBOR - Předseda Okresního výboru KSČM a táborský zastupitel Ladislav Šedivý (68) oznámil krajskému výboru, že k 30. září rezignuje na všechny politické funkce. Spolu s ním rezignovali i oba místopředsedové okresní organizace Antonín Liška a Jindř...
Miroslav Štandera - Brigádní generál a válečný pilot
Miloslav kardinál Vlk - Český katolický duchovní a teolog
Benjamin Tuček - Český scenárista, režisér a spisovatel

Tato informační stránka o Antonín Liška zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Antonín Liška" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes