15
new stories - click to show

So Long

Related to

Ze stínu legendárního otce k matce ženského rocku: Nancy Sinatra slaví 80. narozeniny

8.June » Extralife.cz
Nancy Sinatra, slavná dcera slavného otce, našla v šedesátých letech směr, kterým se vymanila z rodinného stínu. Prošlapala tak cestu silným a osobitým zpěvačkám.

RECENZE: "Soulkostel 8 11 2019" Houpacích koní je působivý akustický živák

V kariéře rockové kapely nutně musí dojít k okamžiku, kdy její členové alespoň na chvíli vymění pódiové taneční kreace za barovou stoličku a kdy elektrický instrumentář nahradí akustický. Ústečtí Houpací koně tento přerod zaznamenali na své aktuál...

The Flash: Kvíz k epizodě So Long and Goodnight

26.April » Edna.cz
Máme za sebou další epizodu seriálu The Flash a vy si jako vždy můžete v našem kvízu vyzkoušet, zda jste u ní dávali pozor. Nezapomeňte se v komentářích pochlubit, jak jste dopadli.

The Flash: Šestnáctý díl unikl na internet o necelé dva dny dříve, málokdo si toho ale všiml

24.April » Edna.cz
K šestnácté epizodě So Long and Goodnight bychom chtěli zmínit jednu zajímavost. Tento díl se totiž objevil na internetu už v pondělí večer, tedy necelé dva dny před premiérou, ale nikdo nás o této skutečnosti neinformoval. Zajímavé však je, že ta...

The Flash: České titulky k epizodě So Long and Goodnight

22.April » Edna.cz
České titulky k šestnácté epizodě šesté série jsou hotové. Ke stažení je naleznete v profilu epizody So Long and Goodnight . Titulky pro vás přeložili @joyeux a @Xavik . Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit .

The Flash: Fotografie k epizodě So Long and Goodnight

15.April » Edna.cz
Poté, co si Černá díra najme Rag Dolla na zabití Joea, Singh navrhne, aby byl Joe umístěn do ochrany svědků, ale ten tam nechce, protože hodlá pokračovat ve vyšetřování Carvera.

Na začátku lidské cesty ke hvězdám (Star Treku) byl Gagarin aneb Top 7 sci-fi písní…

12. 4. si svět připomíná Den kosmonautiky. Psal se dvanáctý den měsíce dubna, kdy nad Bajkonurem zaburácely motory a raketa Vostok-1 vynesla na zemskou oběžnou dráhu prvního kosmonauta planety Jurije Gagarina. Tento fakt inspiroval tvůrce sci-fi f...

The Flash: Konečně víme, kdy se dočkáme dalšího dílu Flashe

31.March » Edna.cz
S premiérami epizod jednotlivých seriálů je to aktuálně těžké, protože svět zachvátila koronavirová epidemie. My jsme se však právě dozvěděli, kdy se dočkáme pokračování šesté série Flashe . Šestnáctý díl So Long and Goodnight nás čeká 21. dubna.

The Flash: Premiéra šestnáctého dílu Flashe se opět posouvá

29.March » Edna.cz
Šestnáctá epizoda So Long and Goodnight měla mít původně premiéru 31. března, nicméně se kvůli koronaviru přesunula na 7. dubna. Nyní jsme se dozvěděli, že byla zrušena i tato premiéra, což znamená, že prozatím netušíme, kdy se dočkáme pokračování...

The Flash: Premiéra šestnáctého dílu se posouvá o dva týdny

18.March » Edna.cz
Šestnácté epizody s názvem So Long and Goodnight jsme se původně měli dočkat už 25. března, ale stanice její premiéru nakonec přesunula na 8. dubna. Stalo se tak kvůli přerušení natáčení , aby mezi díly nebyly příliš dlouhé pauzy.

The Flash: Premiéra šestnáctého dílu se posouvá o týden

18.March » Edna.cz
Šestnácté epizody s názvem So Long and Goodnight jsme se původně měli dočkat už 25. března, ale stanice její premiéru nakonec přesunula na 1. dubna. Stalo se tak kvůli přerušení natáčení , aby mezi díly nebyly příliš dlouhé pauzy.

The Resident: Fotografie k epizodě So Long, Dawn Long

17.March » Edna.cz
Mezitím, co skočil po nové příležitosti jako televizní lékař, Bell nemá na starosti žádné chirurgické zákroky, a proto ho Raptor vezme k důležitému případu.
Jonas Kaufmann - Německý operní pěvec
Nick Cave - Australský hudebník
Bob Dylan - Americký písníčkář

Tato informační stránka o So Long zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "So Long" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes