15
new stories - click to show

Miriam Majdyšová

Related to

Firmy ve Zlínském kraji si i v krizi drží kvalifikované zaměstnance

5.November » iRegiony Impuls
Nezaměstnanost ve Zlínském kraji stagnuje a očekávaný černý scénář o nárůstu lidí bez práce se nenaplnil. Může za to prodloužení vládního programu Antivirus i racionální chování zdejších firem.

Lidí bez práce přibývá. A bude hůř.

17.July » idobryden.cz
Lidí bez práce na Uherskohradišťsku přibývá, na konci měsíce úřad práce evidoval 2 786 nezaměstnaných. V červnu tak nezaměstnanost stoupla na 2,8 procenta, což je o 0,1 procentního bodu více než v květnu. A experti se domnívají, že křivka ještě po...

Firmy se poučily z minulé krize, s propouštěním raději vyčkávají

8.July » iRegiony Impuls
Koronavirová krize se na trhu práce ve Zlínském kraji projeví se zpožděním. Místní firmy sice úřadům práce nahlásily propouštění, nijak s ním ale nespěchají.

Sklárny v Karolince ukončují výrobu, přesune se do Nového Boru

24.June » Seznam Zprávy
Sklárny společnosti Crystalex CZ v Karolince na Vsetínsku končí výrobu. O práci přijde 87 lidí, kteří na konci května dostali výpovědi a skončí na konci července.

Živnostníci šli na úřady práce, teď chtějí kvůli slíbenému příspěvku pryč

30.March » iDNES.cz
Živnostníky v aktuálně špatných časech potěšil slib, že jim stát bude vyplácet 15 tisíc korun měsíčně za to, že museli zavřít své provozovny. Někteří však už byli na úřadech práce a z evidence se teď odhlašují.

Nezaměstnanost je nejnižší od roku 1997, odhady ukazují další pokles

10.May » iDNES.cz
Nezaměstnanost v Česku v dubnu klesla na 2,7 procenta a podle odborníků tím pokles ještě nekončí. Počet nezaměstnaných se podle Úřadu práce ČR do konce dubna snížil na zhruba 210 tisíc lidí, což je nejméně od června roku 1997. Podle analytiků bude...

Zlínský kraj hlásí historicky nízkou nezaměstnanost

2.January » Týden.cz
Nezaměstnanost ve Zlínském kraji loni dosáhla historického minima. Na konci listopadu bylo v kraji evidováno 9910 uchazečů o zaměstnání, na konci roku 2017 jich bylo 14 040. Počet nezaměstnaných se tak v prvních 11 měsících roku 2018 snížil o 4130.

Tato informační stránka o Miriam Majdyšová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Miriam Majdyšová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes