15
new stories - click to show

Oldřich Holubář

Related to

Vsetínem budou jezdit nové ekologické autobusy

23.December » Zlin.cz
Nové vozy slavnostně pokřtili a první jízdu absolvovali představitelé radnice a ČSAD Vsetín. „Mám radost, že po Vsetíně budou jezdit ekologické autobusy, které také splňují veškeré standardy dnešní doby.

Koronavirus omezuje autobusy, dopravcům scházejí desítky řidičů

29.October » iRegiony Impuls
Autobusoví dopravci se od začátku koronavirové krize potýkají s odlivem cestujících, teď však musejí řešit ještě jiný, závažnější problém. Začínají přicházet o řidiče. Desítky jich zůstávají doma s koronavirem nebo jsou v karanténě.

Autobusy a vlaky jsou kvůli druhé vlně epidemie prázdné, spojů ubude

16.October » iDNES.cz
Když na jaře vláda kvůli koronaviru zastavila ekonomiku, v autobusech ve Zlínském kraji jezdilo jen něco přes deset procent obvyklých cestujících. Nyní se kvůli současným opatřením a růstu nakažených situace opět zhoršuje a dopravci registrují úby...

Lidé se vracejí do vlaků i autobusů jen pomalu, normál přijde až od září

15.May » iRegiony Impuls
Cestující zase začínají jezdit vlaky a autobusy. Ale i kvůli tomu, že většina žáků a studentů ještě nechodí do škol, jsou jejich počty ve srovnání s obdobím před nástupem koronavirových opatření stále zhruba poloviční.

Obnovte nástup zadními dveřmi, žádají řidiči Zlínský kraj. Bojí se nákazy

20.April » iRegiony Impuls
Šoféři linkových autobusů ve Zlínském kraji nejsou spokojení s tím, že musejí od dubna zase odbavovat cestující předními dveřmi. Cítí se ohrožení koronavirem. Někteří raději „naoko“ onemocněli.

ČSAD Vsetín jezdí už i z Šumperku do Ostravy

2.September » Vlčoun.cz
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ - Obavy nad osudem autobusové linky spojující Šumperk s Ostravou byly zbytečné. Od neděle 1. září, kdy provoz linky ukončila Arriva, na stejnou trasu a téměř totožný jízdní řád vyjely autobusy ČSAD Vsetín. Moravskoslezskému kr...

Autobusovou linku přebírá ČSAD Vsetín

Od začátku září převezme provoz autobusové linky z Ostravy do Šumperku přes Opavu a Bruntál nový dopravce: ČSAD Vsetín. Dosavadní provozovatel Arriva ke konci srpna provoz ztrátové linky ukončí.

Zlínský kraj řeší zrušení autobusového tendru, hledá dočasné dopravce

20.May » iDNES.cz
Zlínský kraj začal hledat dopravce, kteří dočasně zajistí autobusovou dopravu od půlky prosince. Je to reakce na to, že antimonopolní úřad zrušil tendr na dopravce. Hejtmanství proti tomu podalo rozklad. Další články k tématu: ÚOHS zrušil tendr na...

Zlínský kraj řeší zrušení autobusového tendru, hledá dočasné dopravce

20.May » iRegiony Impuls
Zlínský kraj začal hledat dopravce, kteří dočasně zajistí autobusovou dopravu od půlky prosince. Je to reakce na to, že antimonopolní úřad zrušil tendr na dopravce. Hejtmanství proti tomu podalo rozklad.

Ve Vsetíně budou jezdit nové autobusy

Společnost ČSAD Vsetín chystá kompletní obnovu vozového parku pro obsluhu městské hromadné dopravy ve Vsetíně. Pomůže jí k tomu dotace ve výši 80 milionů korun z Integrovaného regionálního operačního programu. ČSAD Vsetín žádalo o dotaci na...

ČSAD Vsetín nasadí v MHD ve Vsetíně 14 nových autobusů

23.April » vz24.cz
Vsetín - Společnost ČSAD Vsetín chystá kompletní obnovu vozového parku pro obsluhu městské hromadné dopravy (MHD) ve Vsetíně. Ve městě tak budou jezdit jen nové autobusy, bude jich 14, řekl dnes novinářům starosta města Jiří Růžička (KDU-ČSL). Nyn...

Do Zlínského kraje míří noví dopravci. Jako kýbl ledu na hlavu, zuří stávající

18.February » Deník.cz
Tendr na nové autobusové dopravce, kteří budou zajišťovat dopravu ve Zlínském kraji příštích deset let, je v plném proudu. Před několika dny proběhlo otevírání obálek s jejich nabídkami. A došlo k velkému překvapení.

Tato informační stránka o Oldřich Holubář zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Oldřich Holubář" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes